Leadership Center w Krakowie 15.XI.2013

Leadership Center w Krakowie 15.XI.2013

infomeet

W ubiegłą sobotę mieliśmy przyjemność spotkać się z Wami na konferencji Infomeet w Krakowie. Każda z konferencji tej serii to inne osoby i inna atmosfera. W Krakowie pobiliśmy rekord jeżeli chodzi o ilość zbudowanych konstrukcji w konkursie Fort Brave. Jednocześnie różnorodność form i kreatywność uczestników cały czas nas zaskakuje. Możliwe, że niektóre pomysły wykorzystamy w kolejnych grach symulacyjnych dla branży IT :).

Dla wszystkich uczestników i osoby ciekawe, co się działo merytorycznie zamieszczamy najważniejsze prezentacje z tego dnia.

Prezentacja merytoryczna: Dlaczego wszyscy ludzie kłamią i jak to zmienić

Jeżeli zainteresował was ten temat, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą warsztatu opartego właśnie o typy osobowości i ich praktyczne zastosowanie w zespołach projektowych.

Czego SCRUM Guide Ci nie powie – czyli co naprawdę oznacza wdrożenie SCRUM

Na kolejnym wykładzie chcieliśmy pokazać, że jeżeli ktoś myśli o wdrożeniu SCRUM w firmie, to nie wystarczy poprzestać na tym, o czym mówi główny „podręcznik” do SCRUM, czyli Scrum Guide. Trzeba spojrzeć szerzej i tutaj z pomocą przychodzą takie standardy jak PMBOK, czy KISS PM. SCRUM jest standardem wytwarzania oprogramowania, a nie metodą na zarządzanie projektami! Jeżeli chcesz zarządzać projektami IT z sukcesem, a w szczególności pracować z innymi działami niż IT to nie możesz poprzestać na SCRUM.

Oferta Leadership Center

Zdajemy sobie sprawę, że oszczędność czasu to istotna umiejętność, dlatego nasza oferta jest stworzona w tej jakże ergonomicznej formie.  Nasz kluczowy przekaz to informacje na temat tego jakie problemy pomagamy rozwiązać oraz jak wygląda nasz sposób pracy. Dodatkowo nasze doświadczenie wychodzi poza obszar IT. Skutecznie potrafimy przekazać wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania projektami działy produkcji, HR, prawnicze, działy sprzedaży.

Konkurs – Fort Brave
Niesamowicie kreatywne miasto – Kraków :). Tym razem doprowadziliśmy do małego eksperymentu dodając więcej możliwości projektowania fortu i efekty były zadziwiające. Zwycięski zespół to:
Elżbieta Chwastek & Adam Bryksy za “Fort Czarodziejski Kwiat”
Nagrodę, czyli ksiązkę “Zarządzanie projektami krok po kroku” autorstwa Mariusza Kapusta wyślemy pocztą.

 

Zarządzanie projektami krok po kroku

Zdobądź wiedzę, dzięki której każdy twój projekt będzie efektywny! Dowiedz się, jak dobierać sposób działania specjalnie do swoich potrzeb. Poznaj wypróbowane sposobyna skuteczne wyznaczanie celów, zarządzanie czasem oraz właściwą ocenę ryzyka. Odkryj innowacyjną metodę zarządzania projektami, która czerpie ze znanych metodyk typu PMBOK, PRINCE2 czy SCRUM. Zaplanuj i zrealizuj projekt, który zakończy się sukcesem!

 

 

 

Mariusz Kapusta
Mariusz Kapusta
Ekspert zarządzania projektami z ponad 17 letnim doświadczeniem, trener i przedsiębiorca. Od prawie 9 lat jest też właścicielem firmy Leadership Center. Autor książki „Zarządzanie projektami krok po kroku” i twórca metody 12 pytań, które w bardzo prosty sposób uczą zarządzania projektami. Z pasją tworzy gry symulacyjne dla managerów. Triathlonista i maratończyk. Wielbiciel Rozwoju Osobistego, czemu daje wyraz na mariuszkapusta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *