Project Management Days 2014 - Zarządzanie projektami i gry - Leadership Center

Project Management Days 2014 – Zarządzanie projektami i gry

Zarządzanie projektami przy wsparciu Leadership Center

Zarządzanie projektami i propagowanie tej kompetencji wśród studentów zawsze jest dla nas wysoko na liście priorytetów. Leadership Center już po raz kolejny ma przyjemność być partnerem merytorycznym konferencji PM Days. Wszystkich zainteresowanych tematem zarządzania projektami zapraszamy, bezwględnie.

O konferencji

Project Management Days 2014 to już dziewiąta edycja największej ogólnopolskiej konferencji o tematyce zarządzania projektami, organizowanej przez studentów Studenckiego Koła Naukowego Zarządzania Projektami przy współpracy z  Katedrą Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Tegoroczna edycja odbywa się w dniach 14.04-16.04.2014.

Podobnie jak w ubiegłym roku, na ponad 200 uczestników czekają 3 dni wypełnione warsztatami i zostaną zwieńczone oficjalnym bankietem. PMDays to jedna z największych tego typu inicjatyw zarówno w środowisku organizacji studenckich jak i branży zarządzania projektami w Polsce. Kierowana jest do studentów oraz absolwentów uczelni ekonomicznych zainteresowanych tematyką zarządzania projektami. Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje udział najlepszych specjalistów z dziedziny project managementu.

Jak się zgłosić?

Uczestników Konferencji  zapraszamy w dn. 14.04.2014 r. do wzięcia udziału w warsztacie, który poprowadzi Mariusz Kapusta.

Zapisy na konferencję PMDays rozpoczynają się 10.03.2014r. Rejestracji można dokonać na oficjalnej stronie internetowej konferencji –pmdays.pl.

Bieżące informacje o PMDays 2014 znajdują się na fanpage’u PM days

Zapraszamy.

 

Mariusz Kapusta
Mariusz Kapusta
Ekspert zarządzania projektami z ponad 17 letnim doświadczeniem, trener i przedsiębiorca. Od prawie 9 lat jest też właścicielem firmy Leadership Center. Autor książki „Zarządzanie projektami krok po kroku” i twórca metody 12 pytań, które w bardzo prosty sposób uczą zarządzania projektami. Z pasją tworzy gry symulacyjne dla managerów. Triathlonista i maratończyk. Wielbiciel Rozwoju Osobistego, czemu daje wyraz na mariuszkapusta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *