Gra symulacyjna drugim etapem konkursu Osobowość HR - Leadership Center

Gra symulacyjna drugim etapem konkursu Osobowość HR

Konkurs HR Osobowość

Leadership Center jest partnerem konkursu Osobowość HR.
Pierwszy etap zakończył się 1 marca 2014 roku. Uczestnicy wypełniali test sprawdzający znajomość prawa pracy oraz narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi.

HR Business Partner

Zadaniem uczestników, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu konkursu jest rozwiązanie gry “HR Business Partner”. W tym zadaniu ważna jest znajomość narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi oraz psychologii pracy.
Zaproponowane przez Leadership Center studium przypadku dotyczy konfliktu, systemu motywacji oraz wynagrodzeń. Jest idealnym miejscem do sprawdzenia skutków podejmowanych decyzji. Wyniki tych decyzji pojawią się  po 10 kwietnia 2014 r.
Powodzenia!

 

 

 

 

Mariusz Kapusta
Mariusz Kapusta
Ekspert zarządzania projektami z ponad 17 letnim doświadczeniem, trener i przedsiębiorca. Od prawie 9 lat jest też właścicielem firmy Leadership Center. Autor książki „Zarządzanie projektami krok po kroku” i twórca metody 12 pytań, które w bardzo prosty sposób uczą zarządzania projektami. Z pasją tworzy gry symulacyjne dla managerów. Triathlonista i maratończyk. Wielbiciel Rozwoju Osobistego, czemu daje wyraz na mariuszkapusta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *