LC prezentuje doświadczenia z grami na HR TECH SUMMIT 2014 - Leadership Center

LC prezentuje doświadczenia z grami na HR TECH SUMMIT 2014

We wtorek 15 kwietnia pojawiliśmy się na konferencji HR Tech Summit organizowanej przez Wydawnictwo Wolters Kluwer odbywającej się w Warszawskiej Kinotece.

Tematyką konferencji była Innowacja, Technologia i Wdrożenia –  dlatego też nasze wystąpienia dotyczyły Grywalizacji w Biznesie.

Podczas swych wystąpień Mariusz Kapusta poruszył zakres wpływu wykorzystania gier symulacyjnych w biznesie. Dotykały one ważnej kwestii doświadczania emocji wynikających z grania na podstawie case study z rzeczywistości firmy.

W pierwszym wystąpieniu Mariusz zajął się tematem: Gry, grywalizacja i biznes – realne efekty czy zabawa?

 

Poniżej zamieszczamy prezentację wykorzystywaną podczas tego wystąpienia:

Drugie wystąpienia natomiast dopełniało wcześniejszą prezentację,  dotyczyło wpływu gier symulacyjny na biznes oraz na pracowników.Osoby grające przeżywają prawdzie emocje w symulowanych sytuacjach, zwłaszcza jeśli te gry tak jak nasze są oparte na realiach firmy.

Poniżej oczywiście prezentacja wykorzystywana w wystąpieniu :

Mariusz Kapusta
Mariusz Kapusta
Ekspert zarządzania projektami z ponad 17 letnim doświadczeniem, trener i przedsiębiorca. Od prawie 9 lat jest też właścicielem firmy Leadership Center. Autor książki „Zarządzanie projektami krok po kroku” i twórca metody 12 pytań, które w bardzo prosty sposób uczą zarządzania projektami. Z pasją tworzy gry symulacyjne dla managerów. Triathlonista i maratończyk. Wielbiciel Rozwoju Osobistego, czemu daje wyraz na mariuszkapusta.pl

Comments are closed.