Podsumowanie warsztatu Jobbing 01.04.2014 r. - Leadership Center

Podsumowanie warsztatu Jobbing 01.04.2014 r.

W ramach inicjatywy Pracuj z Pasją promującej efektywne zarządzanie swoją karierą pojawiliśmy się na wydarzeniu Jobbing zorganizowanym jak co roku przez Stowarzyszenie na rzecz Akademickich Biur Karier.

Podczas dwóch godzin warsztatu “KISS PM, czyli jak projekty pomogą w realizacji Twojej Pasji” Mariusz Kapusta poruszył tematykę Zarządzania Projektami według autorskiej metodyki KISS PM. Dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie!

W drugiej części prezentacji zostały przedstawione także treści zamieszczone na platformie zqeez.com: interaktywne książki o rozwoju osobistym oraz narzędzia coachingowe.

Uczestnikom udostępniliśmy kod promocyjny do jednej z naszych interaktywnych książek “Jak przekonać pracodawcę!”.

W komentarzach zachęcamy do podzielenia się opinią.

 

Poniżej zamieszczamy prezentację wykorzystywaną podczas dzisiejszego warsztatu Jobbing “KISS PM, czyli jak projekty pomogą w realizacji Twojej Pasji”:

 

Mariusz Kapusta
Mariusz Kapusta
Ekspert zarządzania projektami z ponad 17 letnim doświadczeniem, trener i przedsiębiorca. Od prawie 9 lat jest też właścicielem firmy Leadership Center. Autor książki „Zarządzanie projektami krok po kroku” i twórca metody 12 pytań, które w bardzo prosty sposób uczą zarządzania projektami. Z pasją tworzy gry symulacyjne dla managerów. Triathlonista i maratończyk. Wielbiciel Rozwoju Osobistego, czemu daje wyraz na mariuszkapusta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *