Leadership Center Partnerem Merytorycznym wydarzenia IPMA Young Crew Workshop 2015.. - Leadership Center

Leadership Center Partnerem Merytorycznym wydarzenia IPMA Young Crew Workshop 2015..

Young Crew Workshop 2015 to kolejna edycja najbardziej oczekiwanych warsztatów, które, jak co roku obfitują w ogromną dawkę wiedzy przekazywaną przez najlepszych praktyków Project Management i dziedzin pokrewnych.
W tym roku odbędą się one pod hasłem: „Komunikacja ponad wszystko.”

Znając odpowiedzi na zadawane przez siebie pytania będziesz umiał wykorzystać poznane sposoby, ale również otrzymasz dużą dawkę inspiracji do tworzenia własnych sposobów komunikacji z zespołem. Tego nie otrzymasz na żadnym innym szkoleniu z silnym nakierowaniem na zarządzanie projektami!

Jako Partner Merytoryczny mamy przyjemność rozpocząć to wydarzenie wykładem pt. “Miejsce i rola w komunikacji w poszczególnych metodykach Zarządzania Projektami” przeprowadzonym przez Eksperta zarządzania projektami i managera z międzynarodowym doświadczeniem – Mariusza Kapusta.

Wydarzenie odbędzie się 16 stycznia 2015 w Szkole Głównej Handlowej bud. C (Al. Niepodległości 128, Warszawa)

 

Mariusz Kapusta
Mariusz Kapusta
Ekspert zarządzania projektami z ponad 17 letnim doświadczeniem, trener i przedsiębiorca. Od prawie 9 lat jest też właścicielem firmy Leadership Center. Autor książki „Zarządzanie projektami krok po kroku” i twórca metody 12 pytań, które w bardzo prosty sposób uczą zarządzania projektami. Z pasją tworzy gry symulacyjne dla managerów. Triathlonista i maratończyk. Wielbiciel Rozwoju Osobistego, czemu daje wyraz na mariuszkapusta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *