W dniu 16 stycznia odbyło się wydarzenie IPMA Young Crew Workshop 2015.. - Leadership Center

W dniu 16 stycznia odbyło się wydarzenie IPMA Young Crew Workshop 2015..

Warsztaty Young Crew to interaktywne wydarzenie, na które składają się wysokiej klasy warsztaty i prelekcje, dyskusje, wymiana doświadczeń oraz networking. Nadrzędnym celem Warsztatów jest zdobycie praktycznej wiedzy, bezcennych informacji oraz doświadczenia z zakresu zarządzania projektami w pozytywnej atmosferze i z ludźmi, którzy wiedzą, co znaczy łączyć efektywną naukę z dobrą zabawą.

Co roku Warsztaty Young Crew towarzyszą Konferencji Project Management organizowanej przez IPMA Polska. Uczestnicy Warsztatów mają możliwość kontaktu z profesjonalistami oraz praktykami zarządzania projektami, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami nabywanymi w ciągu wielu lat pracy i poszerzania własnych zainteresowań w tematyce project managementu.

Wydarzenie odbyło się 16 stycznia 2015 w Szkole Głównej Handlowej bud. C (Al. Niepodległości 128, Warszawa).

Jako Partner Merytoryczny mieliśmy przyjemność rozpocząć to wydarzenie wykładem pt. “Miejsce i rola w komunikacji w poszczególnych metodykach Zarządzania Projektami” przeprowadzonym przez Eksperta zarządzania projektami i managera z międzynarodowym doświadczeniem – Mariusza Kapusta.

Wykład ten przedstawiał w formie gry “7 grzechów głównych niezależnie od metodyki.” Prezentacja jest do zobaczenia poniżej..

 

Gratulujemy Panu Jakubowi Szczepkowski wygranej!  🙂

Zdjęcia z wydarzenia znajdują się tutaj..

Mariusz Kapusta
Mariusz Kapusta
Ekspert zarządzania projektami z ponad 17 letnim doświadczeniem, trener i przedsiębiorca. Od prawie 9 lat jest też właścicielem firmy Leadership Center. Autor książki „Zarządzanie projektami krok po kroku” i twórca metody 12 pytań, które w bardzo prosty sposób uczą zarządzania projektami. Z pasją tworzy gry symulacyjne dla managerów. Triathlonista i maratończyk. Wielbiciel Rozwoju Osobistego, czemu daje wyraz na mariuszkapusta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *