PM DAYS 2015 - Leadership Center Patronem Merytorycznym wydarzenia! - Leadership Center

PM DAYS 2015 – Leadership Center Patronem Merytorycznym wydarzenia!

W dniach 13- 15  Kwietnia odbędzie się już X edycja Konferencji Project Management Days 2015 organizowana przez Studenckie Koło Zarządzania Projektami SGH.

Wydarzenie odbędzie się w budynku C Szkoły Głównej Handlowej w  Warszawie przy Al. Niepodległości 128.

PMDays to jedno z największych wydarzeń o tematyce zarządzania projektami w Polsce. Co roku przyciąga ono zarówno specjalistów jak i studentów oraz wszelkich pasjonatów Project managementu. Konferencja to niepowtarzalna okazja do zdobycia cennej wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania projektami od najlepszych ekspertów, a to za sprawą teoretycznych wykładów i praktycznych gier oraz case’ów.

W tej edycji postaramy się podczas naszego panelu, który poprowadzi prezes firmy Leadership Center – Mariusz Kapusta odpowiedzieć na pytanie : “Co naprawdę decyduje o tym, czy Twój projekt się powiedzie lub skończy klęską?”.

Serdecznie zapraszamy  do udziału w tym wydarzeniu!

 

Więcej szczegółów organizacyjnych możecie znaleźć tutaj oraz na stronie organizatora.

Mariusz Kapusta
Mariusz Kapusta
Ekspert zarządzania projektami z ponad 17 letnim doświadczeniem, trener i przedsiębiorca. Od prawie 9 lat jest też właścicielem firmy Leadership Center. Autor książki „Zarządzanie projektami krok po kroku” i twórca metody 12 pytań, które w bardzo prosty sposób uczą zarządzania projektami. Z pasją tworzy gry symulacyjne dla managerów. Triathlonista i maratończyk. Wielbiciel Rozwoju Osobistego, czemu daje wyraz na mariuszkapusta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *