Śniadanie HR Wrocław 2016 - Leadership Center

Śniadanie HR Wrocław 2016

Śniadanie HR

Kolejne spotkanie z cyklu “HR na śniadanie” za nami! Zarządzanie projektami dla HR to nie tylko stworzenie i pilnowanie harmonogramu. To realna praca z kluczowymi osobami, żeby zdobyć ich poparcie dla realizowanych projektów. Między innymi o tym opowiadały nasze ekspertki Marta Rot manager HR i Beata Bocian specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi, certyfikowane trenerki biznesu.

Podczas wystąpienia Panie mówiły o rosnącej świadomości korzyści jakie przynosi zarządzanie projektami w HR. Uczestnicy Śniadania dowiedzieli się między innymi:

  • Jak miękkie projekty HRowe mogą wspierać rewolucje kulturowe w organizacjach?
  • Jaki wpływ na efektywność organizacyjną mogą mieć projekty HR?
  • Czy miękkie projekty HR są inwestycją czy kosztem?
  • Czy istnieje odpowiedź na pytanie – jak biznesowo uzasadnić projekt i przekonać do niego Zarząd?

DSC_0179

Następnie zagraliśmy w grę Rzeczywistość Rozszerzona prowadząc projekt od początku do końca.

W trakcie gry uczestnicy prowadzili projekt od pomysłu do wdrożenia produktu na rynek. Stawiali czoła wyzwaniom, z którymi mierzą się kierownicy projektów.

DSC_0167

Na zakończenie Monika Szczęsna Kierownik Wydziału Kompetencji z Orange Polska opowiadała o zapleczu projektów związanych z grami:

  • Co jest potrzebne do sukcesu?
  • Co jest szczególnie trudne?
  • Jak pracować z biznesem, aby całość zakończyła się sukcesem?
  • Czego nie robić za żadną cenę?

DSC_0182

Bardzo dziękujemy Wszystkim za przybycie, było nam niezmiernie miło Was poznać i móc podzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Kolejne Śniadanie HR już 13.04 w Gdańsku szczegóły tutaj 

Mariusz Kapusta
Mariusz Kapusta
Ekspert zarządzania projektami z ponad 17 letnim doświadczeniem, trener i przedsiębiorca. Od prawie 9 lat jest też właścicielem firmy Leadership Center. Autor książki „Zarządzanie projektami krok po kroku” i twórca metody 12 pytań, które w bardzo prosty sposób uczą zarządzania projektami. Z pasją tworzy gry symulacyjne dla managerów. Triathlonista i maratończyk. Wielbiciel Rozwoju Osobistego, czemu daje wyraz na mariuszkapusta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *