PROJECT MANAGEMENT DAYS 2016 - Leadership Center

PROJECT MANAGEMENT DAYS 2016

Ruszyła jedenasta odsłona Project Management Days, największej studenckiej inicjatywy o tematyce Zarządzania Projektami w Polsce. Trzydniowa konferencja organizowana wraz z Katedrą Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jedno z największych tego typu wydarzeń, zarówno w środowisku organizacji studenckich, jak i branży zarządzania projektami. Celem konferencji jest propagowanie wśród studentów wiedzy z zakresu Zarządzania Projektami oraz inicjowanie networkingu wśród uczestników i partnerów konferencji.

We wtorek 26.04.2016 będę miał przyjemność prowadzenia wykładu ” 5 strategii i 7 narzędzi na rozwiązanie każdego problemu w projekcie”

Powiem o tym jak rozwiązać każdy problem w projekcie i przetrwać. Projekty to problemy. O tym wie każdy, kto w praktyce dotknął jakiegokolwiek. Czy to źle? Nie. Taka po prostu ich uroda. Jednak każdy z nich kosztuje sporo zdrowia, czasu i pieniędzy. Często dlatego, że rozwiązujemy je stosując niewłaściwe narzędzia. Kluczem do efektywności jest określenie prawdziwego problemu i dobranie właściwego sposobu jego rozwiązania.

W czasie wystąpienia:

– Pokażę narzędzie, które rozwiązuje wszystkie problemy projektowe

– Poznasz 5 poziomów, na których pojawiają się problemy (tzw. wyzwania 😉 )

– Dopasujesz swoje wyzwania do właściwego poziomu

– Dobierzesz właściwe strategie do każdego z wyzwań

– Zobaczysz, że każdy problem jest rozwiązywalny

A po wystąpieniu pójdziesz spać spokojniejszy. Bezcenne 🙂 Niemożliwe, żeby to było prawdziwe? A co jeśli? Przyjdź ze swoim wyzwaniem i sprawdź. U mnie działa ?

Mariusz Kapusta
Mariusz Kapusta
Ekspert zarządzania projektami z ponad 17 letnim doświadczeniem, trener i przedsiębiorca. Od prawie 9 lat jest też właścicielem firmy Leadership Center. Autor książki „Zarządzanie projektami krok po kroku” i twórca metody 12 pytań, które w bardzo prosty sposób uczą zarządzania projektami. Z pasją tworzy gry symulacyjne dla managerów. Triathlonista i maratończyk. Wielbiciel Rozwoju Osobistego, czemu daje wyraz na mariuszkapusta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *