Festiwal Rodzinny 2016 z Leadership Center

Festiwal Rodzinny, czyli największy Dzień Dziecka w Warszawie

Festiwal rodzinny

Dnia 29 maja 2016 roku, na Stadionie Legii w Warszawie, odbędzie się trzecia już edycja Festiwalu Rodziny organizowanego przez Fundację A.R.T. oraz Fundację Miejsce Kreatywne przy współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa oraz wsparciu Fundacji Legii.

Nasza gra “Rodzinni Piraci” będzie jedną z atrakcji festiwalu :).

Zabawa to coś, co dzieci rozumieją najlepiej. Gra „Rodzinni Piraci” powstała z myślą o najmłodszych. Wcześniej robiliśmy takie rzeczy dla dorosłych, bo na co dzień projektujemy gry i wdrażamy je w biznesie. Tym razem wyzwanie było większe, bo dzieci nie wybaczają ;).

Co dobrego robi ta gra?

Sprawia, że dzieci wkręcają się w sprzątanie, bo nie traktują tego jak przykry obowiązek. Obowiązek zmienia się w grę. W drogę do skarbu, żeby zdążyć przed Kapitanem Hakiem! Kapitan Hak co wieczór przychodzi i wyszukuje w bałaganie złotych monet. Jeżeli znajdzie je przed dziećmi to on je zgarnia. Jeżeli jest porządek, to znaczy, że one znalazły je przed nim i mogą poruszyć się o jedno pole bliżej skarbu! A czym jest skarb? To już zależy od was. Nagradzacie dzieci wspólnym, rodzinnym spędzaniem czasu.

„Rodzinni Piraci” to gra wzmacniająca dobre nawyki dla całej rodziny.

Festiwal Rodziny jest bezpłatnym, całodniowym, otwartym warsztatem rodzinnym.

Festiwal Rodziny to projekt organizowany w formie różnorodnych aktywności, podczas których – przez wspólną zabawę, uczestnicy mogą doświadczyć jak ważne jest spędzanie czasu razem – rodzinnie. Celem jest budowanie pozytywnego wzorca rodziny – zdrowej, wspierającej się i otwartej na wyzwania, oraz motywowanie rodzin do aktywnego, wspólnego spędzania wolnego czasu. Festiwal ma za zadanie stworzyć modę na rodzinne, czynne spędzanie czasu oraz edukować mieszkańców Warszawy w obszarze wzmacniania więzi rodzicielskich, funkcji rodziny, odnajdowania i realizowania wspólnych pasji, radzenia sobie z trudnościami.

Każda rodzina może zbierać, na otrzymanym na stoisku organizatora kuponie, stempelki za wspólne przejście aktywności czy konkursu. Po zebraniu 12 stempelków kupon wrzuca się do urny. Około godziny 16:30 odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród, w tym voucherów na rodzinne, weekendowe pobyty nad morzem.

Podczas III Festiwalu Rodziny odbędzie się wiele atrakcji angażujących całe rodziny, a wśród nich m.in.:

 1. Zajęcia samoobrony dla całej rodziny prowadzone przez Krav Maga Academy
 2. Zabawy z rugby prowadzone przez Warszawskie Syrenki
 3. Rodzinny trening fitness prowadzony przez Lidię Zamyłko
 4. Rzeczywistość wirtualna
 5. Pokazy makijażu prowadzone przez Mary Kay
 6. Miasteczko policyjne
 7. Eksperymenty i doświadczenia z Małym Inżynierem
 8. Animacje filmowe pod brandem Multikina
 9. Animacje taneczne prowadzone przez Egurrola Dance Studio
 10. Porady psychologów, pedagogów, coacha, lekarza.
 11. Kursy pierwszej pomocy wraz z konkursami dla całych rodzin
 12. Zabawy kulinarne dla całej rodziny, które przygotuje Nauka Ze Smakiem
 13. Wiele atrakcji dla dzieci: zabawy z chustą Klanza, malowanie buziek, zamki dmuchane, szycie zabawek, warsztaty tworzenia zabawek ekologicznych, puszczanie Mega-baniek, gry i konkursy.
 14. Budowanie z klocków LEGO
 15. Oferta edukacyjna dla dorosłych firmowana przez Szkoły dla Dorosłych Cosinus
 16. Skimboarding – ślizg na desce po płytkiej warstwie wody
 17. Żywe piłkarzyki, Mega Ball
 18. Mistrzostwa w noszeniu partnera/partnerki
 19. Finał 56 Turnieju „Gramy o złotą piłkę” im Aleksandra Zaranka dla amatorskich drużyn dziecięcych rozgrywany na płycie głównej stadionu

I WIELE, WIELE INNYCH , Każdy znajdzie coś dla siebie!

Więcej o festiwalu przeczytasz na www.festiwalrodziny.pl

logotypy partnerów

Mariusz Kapusta
Mariusz Kapusta
Ekspert zarządzania projektami z ponad 17 letnim doświadczeniem, trener i przedsiębiorca. Od prawie 9 lat jest też właścicielem firmy Leadership Center. Autor książki „Zarządzanie projektami krok po kroku” i twórca metody 12 pytań, które w bardzo prosty sposób uczą zarządzania projektami. Z pasją tworzy gry symulacyjne dla managerów. Triathlonista i maratończyk. Wielbiciel Rozwoju Osobistego, czemu daje wyraz na mariuszkapusta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *