Project Management Days 2017

Project Management Days 2017

pmdaysban

Już 9 – 21 kwietnia 2017 rusza największa studencka konferencja o zarządzaniu projektami czyli Project Management Days 2017, której jesteśmy partnerem. Aby na konferencji każdy mógł znaleźć coś dla siebie wykłady, warsztaty i case studies zostały podzielone na 4 bloki tematyczne:

  1. Podstawy Zarządzania Projektami i Narzędzia w Zarządzaniu Projektami – Skierowany do osób rozpoczynających swoją przygodę z zarządzaniem projektami. Treści wykładów i warsztatów przedstawione w tym bloku skupią się na najważniejszych aspektach związanych z prowadzeniem projektu. Będą okazją do poznania od podstaw pracy Project Managera. Skuteczne Zarządzanie Projektami wymaga odpowiedniego wsparcia poprzez użycie właściwych narzędzi. Dotyczy to zarówno wsparcia technologicznego, jak i zastosowania metodyk.
  2. Soft skills – Proponowany chcącym pracować nad umiejętnościami liderskimi. Blok ten to zestawienie części kluczowych umiejętności miękkich jakimi powinien wyróżniać się skuteczny Project Manager. Tematy wykładów i warsztatów zostały skonstruowane tak, aby uwzględnić specyfikę dzisiejszych projektów, które ze względu na postęp technologiczny, globalizację oraz powszechność informacji, różnią się od tradycyjnych „podręcznikowych” przedsięwzięć.
  3. Projekty branżowe – Prezentacja specyfiki projektów z obszaru między innymi telekomunikacji, informatyki, bankowości, finansów, ubezpieczeń, farmaceutyki, budownictwa czy energetyki będzie doskonałą okazją do zdobycia nietuzinkowej wiedzy dotyczącej realizacji projektów w konkretnej grupie przemysłowej.
  4. Niekonwencjonalne Zarządzanie Projektami – Zarządzanie projektami stosowane jest również w sferach życia codziennego i życiu społecznym między innymi w teatrze, filmie, rozrywce, sporcie, wojsku, medycynie, czy edukacji. Tematyka wykładów ma na celu odkrycie dotąd niespopularyzowanego myślenia o szerokim zasięgu zarządzania projektami.

Mariusz Kapusta w tym roku poprowadzi GRĘ WYKŁADOWĄ – JAK BYĆ PM NINJA W SWOIM PIERWSZYM PROJEKCIE?

Dzień i godzina: 19.04.2016, 15:30-18:00

Zarządzanie projektami jest złożone. Ale wcale nie musi być trudne! Wprost przeciwnie, może być proste, praktyczne i przyjazne. Nie chodzi o to, żeby się spinać, tylko o to, żeby wygrywać!

W czasie warsztatu:

  • Dowiesz się jaką z 5-ciu ról w projekcie odgrywasz
  • Zobaczysz narzędzia są dla Ciebie w tej roli kluczowe do osiągnięcia sukcesu
  • Ocenisz jakie masz szanse sukcesu w aktualnym projekcie
  • Nauczysz się je zwiększać

A trochę przy okazji zobaczysz, że w zarządzaniu projektami chodzi o coś więcej niż papierki. O co? To już, gdy się spotkamy ?

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ TRWA DO KOŃCA TEGO TYGODNIA ZAPRASZAMY

Dagmara Sitnik
Dagmara Sitnik
Pomysły pasjonatów zarządzania projektami zawsze są super :). Moim zadaniem jest przetłumaczenie ich na język zrozumiały dla innych. To naprawdę niezbędne. Oczywiste oczywistości kryją w sobie najwięcej problemów. Upewniam się, że wszyscy rozumieją je tak samo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *