Pozostałe wystąpienia na konferencjach i wydarzeniach HR - Leadership Center
Kongres Kadry

Kongres Kadry

Wystąpienie na temat gier i grywalizacji na XX Jubileuszowym Kongresie Kadry & Expo, który odbył się w dniach 5-6 listopada 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jesiennej edycji towarzyszyła wystawa firm szkoleniowych i dostawców usług dla HR - Expo Kadry.
Kongres PMI

Kongres PMI

Prelekcja 'Project Management Games. Jak wykorzystać mechanizmy znane z gier do motywowania i angażowania zespołu PM GO" na XII Międzynarodowym Kongresie PMI PC w Warszawie w dniach 27-29 listopada 2017 r.
Konferencja Rozwój strategii HR w Praktyce

Konferencja Rozwój strategii HR w Praktyce

Warsztat "Praktyka zarządzania projektami HR" w ramach konferencji Rozwój Strategii HR w praktyce organizowanej przez ProAbility. Mówiliśmy o tym jak skutecznie zarządzać projektami HR? Jak radzić sobie z pojawiającymi się problemami – case study. W co warto inwestować? Jak sprawnie zarządzać wiedzą? Dobre praktyki
HR na Śniadanie

HR na Śniadanie "Co HR może ugrać grywalizacją?" XV edycja

Partner Merytoryczny Wydarzenia. Śniadanie odbyło się w Warszawie i poświęcone było planowaniu, tworzeniu i wdrażaniu działań gamifikacyjnych. Między innymi za pomocą naszej gry symulacyjnej “HR Bussines Partner”. Temat prelekcji “Myśl jak HR. Działaj jak biznes” - GRA HR BUSINESS PARTNER
 HR na Śniadanie “Nowoczesne Zarządzanie Projektami”

HR na Śniadanie “Nowoczesne Zarządzanie Projektami”

Partner Merytoryczny wydarzenia dotyczącego Nowoczesnego Zarządzania Projektami, organizowanego przez HR NEWS. Śniadanie odbyło się w Warszawie i poświęcone było planowaniu, tworzeniu i wdrażaniu projektów. Między innymi za pomocą naszej gry symulacyjnej “Rzeczywistość Rozszerzona”.
 HR na Śniadanie “Rekrutacja A.D. 2015 - jakie wyzwania przed nami?

HR na Śniadanie “Rekrutacja A.D. 2015 - jakie wyzwania przed nami?"

Partner merytotyczny wydarzenia. Prelekcja "Gra o pracę": Trend związany z optymalizacją procesów rekrutacyjnych postawił za priorytet konkretne cele: taniej, szybciej, lepiej, więcej. Wydaje się, że grywalizacja skupia wszystkie te cele. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym konkurencjom i aktywnościom można lepiej poznać kandydata, jego zdolności i kwalifikacje, a także słabsze strony.
 HR na Śniadanie

HR na Śniadanie "Skuteczny projekt w HR - jak robić to dobrze?"

Partner merytoryczny wydarzenia Śniadanie HR w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. Temat prelekcji "Czy ktokolwiek kiedykolwiek widział projekty w HR?" Jak dopasować do siebie zarządzanie projektami? Co z tego jest praktyką, a co tylko "piękną teorią"?
Warsztat w SGH dla Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partner

Warsztat w SGH dla Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partner

Warsztat "Grywalizacja w praktyce HR. Jak zaprojektować, stworzyć i wdrożyć grę".Warsztat przeprowadzony w Szkole Głównej Handlowej dla Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partner. Pokazaliśmy jak podejść do gier i wskazaliśmy drogę do zrobienia gry samodzielnie