Bezpłatny kurs zarządzania projektami

Zapisz się do newslettera i odbierz kod na bezpłatny dostęp do kursu "Poznaj metodę 12 Pytań KISS PM®️".

Ekspert zarządzania projektami z ponad 20 letnim doświadczeniem, trener i przedsiębiorca. Od 15 lat prowadzi firmę szkoleniowo-doradczą Leadership Center. Autor Metody 12 PYTAŃ KISS PM® oraz książki „Zarządzanie projektami krok po kroku”. Twórca bloga na temat efektywności w życiu i biznesie oraz kanału YouTube Zarządzanie Projektami – Mariusz Kapusta, który obserwuje ponad 20 000 subskrybentów. Autor licznych publikacji na temat efektywności i zarządzania projektami oraz prezentacji na konferencjach branżowych. Wykładowca zarządzania projektami według standardu PMBOK® na Politechnice Warszawskiej, studiach podyplomowych HRBP na Akademii Leona Koźmińskiego oraz na studiach MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Certyfikowany International Coach ICC (Executive, Business, Project Management Coaching), MBTI Practitioner (oceny typu osobowości), Certyfikat Project Management Professional PMP®, Agile Project Management Practitoner oraz Professional Scrum Master.

KOMENTARZE: 2

  1. Jak zawsze celnie i z humorem!
    Potwierdzam ze nie tylko w zarzadzaniu projektami ale i codziennym zarzadzaniu operacyjnym wazna wazna jest swiadomosc jakie zadania sie aktualnie obsluguje i jakie maja priorytety zeby szybko dalo sie ucinac te dajace najnizsze value.

    1. @Wojtek: dziękuję. Masz absolutną rację – zasady w PM i operacjach są bardzo podobne wbrew pozorom :). Bo Zarządzanie Projektami to proces :). Ale to już dyskusja filozofów ;). W skrócie – warto mieć czas na myślenie o tym w jakim się jest procesie, żeby ładować taczki rozsądnie :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X
Miejsce na nagłówek Metodyki zarządzania projektami – 5 typów projektów