Darmowy kurs zarządzania projektami "12 pytań

Zapisz się na darmowy Kurs 12 pytań

  Mariusz Kapusta
  Ekspert zarządzania projektami z ponad 17 letnim doświadczeniem, trener i przedsiębiorca. Od prawie 9 lat jest też właścicielem firmy Leadership Center. Autor książki „Zarządzanie projektami krok po kroku” i twórca metody 12 pytań, które w bardzo prosty sposób uczą zarządzania projektami. Z pasją tworzy gry symulacyjne dla managerów. Triathlonista i maratończyk. Wielbiciel Rozwoju Osobistego, czemu daje wyraz na mariuszkapusta.pl

  KOMENTARZE: 2

  1. Cześć, czytam dalej Twoją książkę i trafiłem tutaj. ;)
   W temacie samoorganizacji rzeczywiście sposób myślenia special forces jest w wielu momentach analogiczny. W realiach walki z bronią palną motywy i kompetencje są raczej inne niż w biznesie to też i case będzie inny. Regularnie analizuje kolejne case i chętnie się nimi podzielę, szczególnie polecam zobaczyć co robi Radek Bartosik z Mentax. Jeśli chodzi o moje doświadczenie w biznesie to najdynamiczniejsze zmiany gdzie samoorganizacja była w zasadzie jedyną słuszną drogą to realizacja eventów biznesowych przy czym nie obyło się bez wpadek i punktów zwrotnych. O tym najlepiej opowie sam zespół, polecam przeanalizować ten konkretny case bo w połopwie w zasadzie mieliśmy full stop i decyzję do podjęcia – czy idziemy dalej czy to koniec?:) https://www.youtube.com/watch?v=l2CarMNLdas

   1. Kompetencje “eksperckie” tak. Ale tutaj chodzi o mentalne podejście. Tak samo trudno się dobrze strzela jak prowadzi merytoryczne spotkanie.
    To z Radkiem muszę pogadać :). O Turkusie na pewno jeszcze pogadamy bo ja mam do niego sporą rezerwę. A konkretnie do definicji o czym rozmawiamy, bo obszar wygląda na bardzo szeroki i wpada do niego dużo za dużo, czasem z innych kolorów.

    W “Pracować inaczej” jest to też dosyć luźno zestawione. Oglądałem niektóre filmy z Turkusowych Śniadań i można znaleźć ciekawą inspirację do zarządzania.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  X
  Miejsce na nagłówek Metodyki zarządzania projektami – 5 typów projektów