Bezpłatny kurs zarządzania projektami

Zapisz się do newslettera i odbierz kod na bezpłatny dostęp do kursu "Poznaj metodę 12 Pytań KISS PM®️".

Ekspert zarządzania projektami z ponad 20 letnim doświadczeniem, trener i przedsiębiorca. Od 15 lat prowadzi firmę szkoleniowo-doradczą Leadership Center. Autor Metody 12 PYTAŃ KISS PM® oraz książki „Zarządzanie projektami krok po kroku”. Twórca bloga na temat efektywności w życiu i biznesie oraz kanału YouTube Zarządzanie Projektami – Mariusz Kapusta, który obserwuje ponad 20 000 subskrybentów. Autor licznych publikacji na temat efektywności i zarządzania projektami oraz prezentacji na konferencjach branżowych. Wykładowca zarządzania projektami według standardu PMBOK® na Politechnice Warszawskiej, studiach podyplomowych HRBP na Akademii Leona Koźmińskiego oraz na studiach MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Certyfikowany International Coach ICC (Executive, Business, Project Management Coaching), MBTI Practitioner (oceny typu osobowości), Certyfikat Project Management Professional PMP®, Agile Project Management Practitoner oraz Professional Scrum Master.

KOMENTARZE: 2

 1. Cześć, czytam dalej Twoją książkę i trafiłem tutaj. ;)
  W temacie samoorganizacji rzeczywiście sposób myślenia special forces jest w wielu momentach analogiczny. W realiach walki z bronią palną motywy i kompetencje są raczej inne niż w biznesie to też i case będzie inny. Regularnie analizuje kolejne case i chętnie się nimi podzielę, szczególnie polecam zobaczyć co robi Radek Bartosik z Mentax. Jeśli chodzi o moje doświadczenie w biznesie to najdynamiczniejsze zmiany gdzie samoorganizacja była w zasadzie jedyną słuszną drogą to realizacja eventów biznesowych przy czym nie obyło się bez wpadek i punktów zwrotnych. O tym najlepiej opowie sam zespół, polecam przeanalizować ten konkretny case bo w połopwie w zasadzie mieliśmy full stop i decyzję do podjęcia – czy idziemy dalej czy to koniec?:) https://www.youtube.com/watch?v=l2CarMNLdas

  1. Kompetencje “eksperckie” tak. Ale tutaj chodzi o mentalne podejście. Tak samo trudno się dobrze strzela jak prowadzi merytoryczne spotkanie.
   To z Radkiem muszę pogadać :). O Turkusie na pewno jeszcze pogadamy bo ja mam do niego sporą rezerwę. A konkretnie do definicji o czym rozmawiamy, bo obszar wygląda na bardzo szeroki i wpada do niego dużo za dużo, czasem z innych kolorów.

   W “Pracować inaczej” jest to też dosyć luźno zestawione. Oglądałem niektóre filmy z Turkusowych Śniadań i można znaleźć ciekawą inspirację do zarządzania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X
Miejsce na nagłówek Metodyki zarządzania projektami – 5 typów projektów