Bezpłatny kurs zarządzania projektami

Zapisz się do newslettera i odbierz kod na bezpłatny dostęp do kursu "Poznaj metodę 12 Pytań KISS PM®️".

Ekspert zarządzania projektami z ponad 20 letnim doświadczeniem, trener i przedsiębiorca. Od 15 lat prowadzi firmę szkoleniowo-doradczą Leadership Center. Autor Metody 12 PYTAŃ KISS PM® oraz książki „Zarządzanie projektami krok po kroku”. Twórca bloga na temat efektywności w życiu i biznesie oraz kanału YouTube Zarządzanie Projektami – Mariusz Kapusta, który obserwuje ponad 20 000 subskrybentów. Autor licznych publikacji na temat efektywności i zarządzania projektami oraz prezentacji na konferencjach branżowych. Wykładowca zarządzania projektami według standardu PMBOK® na Politechnice Warszawskiej, studiach podyplomowych HRBP na Akademii Leona Koźmińskiego oraz na studiach MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Certyfikowany International Coach ICC (Executive, Business, Project Management Coaching), MBTI Practitioner (oceny typu osobowości), Certyfikat Project Management Professional PMP®, Agile Project Management Practitoner oraz Professional Scrum Master.

KOMENTARZE: 5

  1. Dobrze i przydatnie napisana treść. Wydaje się, że bardzo ważne jest w doskonaleniu wybranie odpowiedniej metodyki dla siebie i trzymanie się jej. Wiele firm wprowadza wiele rożnych systemów od zarządzania projektami przez co też powstaje niespójny bałagan.

    1. Czasem wynika to z tego, że brakuje czasu i kogoś, kto pomoże wybrać najlepiej dopasowane podejście + znajdzie się w organizacji ktoś, kto będzie chciał, żeby to zaistniało. To wcale nie jest łatwe :(

  2. Witam,
    zastanawiam się nad sudiami podyplomowymi online na kierunku zarządzanie projektami. Póki co w Internecie natknęłam się tylko na dwie uczelnie oferujące te kierunki całkowicie online (zależy mi na tej formie nauki, gdyż mam małe dziecko w domu wiec dojazdy na zjazdy póki co odpadają), ale obie wygladają mi dość podejrzanie, gdyż mało o nich opinii w Internecie.

    Czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakąś uczelnię oferującą taki kierunek lub pokrewny całkowicie online?

  3. Jestem naprawdę wdzięczny za ten wpis. Widać, że włożyłeś wiele wysiłku w dostarczenie wyczerpujących informacji. Dostarczyło mi to nowych spostrzeżeń i świeżej perspektywy. Twoje zaangażowanie w udostępnianie wartościowych treści jest godne pochwały. Dziękuję za Twoją pracę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X
Fundament Zarządzania Projektami