- Leadership Center

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia?


 • prowadzone są wyłącznie przez praktyków zarządzania projektami, którzy zapewnią praktyczną, gotową do zastosowania wiedzę;
 • dopasowujemy je do konkretnych potrzeb Twojej firmy, dzięki czemu wiesz, co będzie dobre dla Ciebie , a nie dobre "dla wszystkich" (czyli dla nikogo);
 • są interaktywne i praktyczne: każdy tworzy swój projekt, przechodzimy przez wszystkie etapy projektu, gdzie analizujemy pojawiające się problemy i proponujemy przykładowe rozwiązania. Tak więc uczysz się na błędach na szkoleniu a nie w swojej późniejszej praktyce;
 • szkolenie oparte na metodzie KISS PM, która powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w realizacji projektów. Łączy w sobie najlepsze cechy znanych metodyk zarządzania projektami (systematyczność standardu PMBOK ®, konkret metodyki Prince 2 oraz elastyczność SCRUM)
 • wiedza zdobyta na naszych szkoleniach z powodzeniem stosowana jest już w wielu firmach

Kilka faktów o nas

Nasze wybrane realizacje

Dla różnych branż

Zaprojektowanie i wdrożenie gry uczącej komunikacji, współpracy i przywództwa „Rzeczywistość Rozszerzona”. Dzięki tej grze nasi klienci uczą od kilku lat swoich managerów jak wykorzystać różnorodność. My sprawdzamy wiedzę studentów MBA. A całkiem przy okazji okazuje się, że grupy do 300 osób mają ochotę uczyć się na wyjazdach integracyjnych

Nasz zespół

 
 
 
 

PROJEKTY SPOŁECZNE

Lider na starcie


Program, w którym uczymy osoby rozpoczynające karierę zawodową kluczowych umiejętności do osiągnięcia sukcesu zawodowego.

Projekty Społeczne


Wspieramy organizacje i wolontariuszy realizujących projekty społeczne. Przygotowaliśmy grę, dzięki której młodzież może przygotować plan projektu społecznego i wdrożyć go w życie.

PM Kids Camp


Od 2014 roku uczymy dzieci jak zarządzać projektami na przykładzie tworzenie własnych gier. Co roku dzieci grając w gry uczą się jak współpracować ze sobą i tworzyć „coś z niczego”

Charytatywne bieganie


Angażujemy się bezpośrednio w pomoc i zbieranie środków na potrzeby dzieci niepełnosprawnych współpracując i biegając dla fundacji Spartanie Dzieciom

Klienci o nasJoao Henrique Silva
Manager at Netcompany A/S


Wyzwanie wielu zespołów – jak szacować pracę, czas i koszty dla nowych przedsięwzięć. Co zrobić, gdy zmienia się technologia i trzeba działać pomimo niepewności?
Jak przełożyć teorię na praktyczne narzędzia i poradzić sobie z ryzykiem? Jak przekonać do dobrych metod zespół, który sceptycznie patrzy na większość „genialnych pomysłów managementu?”
Tym się zajmowaliśmy, a poniżej widać z jakim skutkiem i jaką siłę może mieć już jeden praktyczny warsztat!
 
"The only plausible answer is Yes!" - A workshop with Mariusz Kapusta

Earlier this year, Mariusz Kapusta, one of the prominent figures in the Project Management scene in Poland, has done the courtesy of visiting the Netcompany Warsaw office and speaking to us about Project Management.

My intention on inviting Mariusz was to provide the GetOrganized development team with insights on modern Project Management practices. As the GetOrganized product and its sub-components grew more and more complex over the years, it became visible to the team that more investments on Project Management are vital, aside from investments on other (more technical) areas like Analysis, Design, Coding, QA and Documentation.

Prior to the meeting, Mariusz suggested we used a real-life project in order for the team to better visualize the techniques he was going to present, as well as leave the meeting with tangible takeaways. The choice of project was easy: upgrading GetOrganized to integrate with SharePoint 2016, the largest project the team was involved with at the time.

Przeczytaj całość >>

 


Orange

Grywalizacja w naszej firmie w siłę! Kto nie lubi się pobawić i przy okazji czegoś nauczyć? No właśnie…. Niedawno mieliśmy okazję wręczyć nagrodę jednemu ze zwycięzców podczas XVI edycji Konkursu „Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi”.

W konkursie nagrodę w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi otrzymał jeden z naszych klientów – Orange. Nagroda została przyznana za przygotowaną przez nas Grę o Dystrykt, która wspierała w obszarze sprzedaży naukę poprzez doświadczenie. Rozpiera nas duma, przeczytaj, co w raporcie o grze napisał Orange.
 
Dlaczego gra?

W organizacjach stale poszukujemy sposobów, aby zbudować trwałe zaangażowanie pracowników oraz skutecznie wspierać realizację celów biznesowych. Gry są obecne w naszym codziennym życiu, przyjemnie się kojarzą, wciągają. Pierwsze próby przeniesienia tych doświadczeń na grunt zawodowy pokazują, że gamifikacja może byc sposobem na coraz częstszy problem deficytu uwagi. W oparciu o nasze doświadczenia wyróżniliśmy cztery obszary, w których gry mogą mieć zastosowanie i przynosić dobre efekty:

- Komunikacja, edukacja – przekazanie uczestnikom ważnych informacji.
- Rozwój konkretnej kompetencji.
- Sposób na usprawnienie procesu biznesowego, motywacja do osiągania celów, podniesienie kluczowych wskaźników.
- Element zmiany, budowania nowego modelu biznesowego.

Gra o Dystrykt to przykład tego ostatniego zastosowania.

Przeczytaj całość >>

Opinie o nas

 • W trakcie szkolenia gra Fort Brave uświadomiła uczestnikom jak ważne jest planowe podejście do prowadzenia projektów. O jej sukcesie może świadczyć fakt, że szkolenie zostało uznane za jedno z najlepszych jakie odbyło się w firmie w 2014 roku, co biorąc pod uwagę doświadczenie i wymagania uczestników jest ogromną pochwałą dla trenera. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Mariuszem Kapustą i zespołem Leadership Center. Pan Mariusz nie tylko posiada ogromną wiedzę z zarządzania projektami, ale co równie ważne potrafi przekazać ją w przystępny i ciekawy sposób.
  Constantia Teich Poland Sp. z o.o.
 • Godny uznania jest sposób współpracy z nami jako klientem. Pomimo, że wiele etapów w naszym projekcie budowania standardu prowadziliśmy sami, byliśmy w ciągłym kontakcie z trenerem, który nas wspierał i mobilizował do kolejnych kroków. Widać dążenie do tego, aby klient był zadowolony oraz do tego, aby robić to, co jest w danym momencie najbardziej rozsądnym rozwiązaniem, a nie chęć sprzedania zadowolonemu klientowi „przyt okazji” kolejnych swoich produktów. Podoba nam się elastyczność ale też kreatywność i dążenie do rozwoju Leadership Center (np. e-learningowy kurs „12 pytań”). Z przekonaniem polecam Pana Mariusza Kapustę i firmę Leadership Center jako wartościowego partnera we współpracy w zakresie zarządzania projektami.
  Constantia Teich Poland Sp. z o.o.
 • Metodyka prowadzenia szkolenia, zastosowane formy warsztatowe, dyskusje, prace w podgrupach czy gry symulacyjne spotkały się z dużym uznaniem uczestników szkolenia.  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Magdaleną Robak i zespołem Leadership Center. Pani Magdalena posiada ogromną wiedzę dotyczącą umiejętności kierowania zespołem i potrafi przekazać ją w przystępny i ciekawy sposób. Z przekonaniem polecamy Panią Magdalenę Robak oraz firmę Leadership Center jako wartościowego partnera we współpracy w zakresie szkoleń.
  Dakoma Sp. z o.o.
 • Dzięki programowi poprawiła się komunikacja w zespole, nauczyliśmy się lepiej wykorzystywać nasze silne strony oraz zintensyfikowaliśmy dzielenie się wiedzą. Zmieniliśmy nasz sposób pracy zwiększając zaangażowanie poszczególnych członków zespołu w realizowane przez nas projekty, uzyskując tym samym lepsze rezultat. Zaczęliśmy efektywniej współpracować w ramach podzespołów i grup projektowych. Rekomendujemy Leadership Center oraz trenera Mariusza Kapustę jako rzetelnych partnerów, ze względu na wyjątkową kreatywność i zaangażowanie w przygotowanie i dostosowanie programu do naszych potrzeb, profesjonalne, nastawione na konkretny rezultat podejście oraz umiejętność przełożenia teorii na praktyczne rozwiązania.
  Kompania Piwowarska SA
 • Oferta zaproponowana przez Leadership Center nie tylko spełniała nasze oczekiwania, ale dała nam więcej niż oczekiwaliśmy. Forma przeprowadzonych warsztatów odbiegała od tradycyjnego modelu szkolenia, koncentrując się mocno na praktycznych narzędziach stosowanych przez kierowników projektów. Szkolenie nie tylko zostało dostosowane do potrzeb realizowanego przez nas projektu, ale pozwoliło zidentyfikować klucze ryzyka, określić najistotniejsze obszary poprawy, których początkowo nie byliśmy świadomi, ale nakreśliło też plan działania, który mogliśmy wdrożyć. PolecamLeadership Center jako solidnego partnera ze względu na profesjonalizm, indywidualne podejście oraz zaangażowanie w realizowane projekty,
  PayPal Polska Sp. z o.o.
 • Pan Mariusz dysponuje szeroką wiedzą i doświadczeniem w obszarach, z których szkolił. Na szczególne podkreślenie zasługuje aspekt praktyczny wiedzy i narzędzi PM oferowanych przez Pana Mariusza. Szkolenia miały czysto warsztatowy i pragmatyczny charakter. Zawierały minimum teorii, podanej w bardzo przystępny sposób. Zaproponowane uczestnikom narzędzia i techniki PM były świetnie dobrane do specyfiki i rozmiaru rzeczywistych projektów prowadzonych przez pracowników, przez co były z sukcesem wdrażane przez uczestników tuż po szkoleniach. Uczestnicy jego szkoleń podkreślali niezwykłą prostotę i skuteczność oferowanych rozwiązań.
  Presspublica Sp. z o.o.
 • Firma Leadership Center została wybrana spośród wielu dzięki wyróżniającej się dbałości o analizę potrzeb a także dzięki znajomości naszych produktów i branży. Po dogłębnej analizie potrzeb zaprojektowany został warsztat dedykowany do profilu uczestników oraz potrzeb naszej organizacji. Warsztat został przeprowadzony profesjonalnie, Pan Mariusz zyskał autorytet i zaufanie wśród uczestników jednocześnie zapewniając przyjemną i kreatywną atmosferę. Po warsztacie firma Leadership Center przeprowadziła ewaluację. Doceniamy wyjątkowe zaangażowanie i troskę o efekt. W naszej opinii firma Leadership Center jest cennym partnerem w dziedzinie szkoleń. Z pewnością możemy polecić ją innym firmom.
  Techland Sp. z o.o.
 • Zajęcia były prowadzone w sposób bardzo ciekawy, angażujący wszystkich uczestników. Interaktywna forma oraz dynamika szkolenia wywołały aktywność i kreatywność uczestników oraz chęć dalszego rozwoju w kontekście omawianych tematów. Dodatkowo w czasie szkolenia wytworzyła się bardzo dobra atmosfera, która miała integrujący wpływ na grupę. Polecamy firmę Leadership Center jako partnera, który dostarcza ciekawe, innowacyjne rozwiązania w prosty i przystępny sposób.
  Data Point
 • Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania (gra symulacyjna) uczestnicy mogli sprawdzić swoją wiedzę oraz umiejętności na realnym przypadku biznesowym, w określonym czasie bez angażowania z naszej strony dodatkowych zasobów. Gra charakteryzowała się wysokim poziomem merytorycznym oraz dynamiką, podnosząc atrakcyjność konkursu. Podczas naszej współpracy Mariusz kapusta wykazuje się profesjonalizmem, elastycznością oraz zaangażowaniem
  Wolters Kluwer SA
 • Dzięki interaktywnej formie oraz dostosowaniu treści realizowanego szkolenia do specyfiki firmy uczestnicy w ciągu jednego dnia byli w stanie wypracować spójny plan działania, sposoby monitorowania i kontroli swojej pracy, aby móc je od razu wdrożyć w życie. Szkolenie dało uczestnikom nie tylko konkretne narzędzia ale uświadomiło też zależności pomiędzy dobrym planowaniem a realizacją projektu. Rekomendujemy współpracę zLeadership Center jako firmę, która dostarcza profesjonalne rozwiązania w ciekawy i efektywny sposób.
  JTI Polska Sp. z o.o.
 • Rekomendujemy Leadership Center oraz trenera Mariusza Kapustę jako rzetelnych partnerów. Pan Kapusta jako praktyk podawał wiele przykładów i razem z osobami szkolącymi się analizował aktualnie występujące przypadki w naszej organizacji. Dla pracowników z długim stażem była to też dobra okazja do refleksji nad ważnymi elementami prowadzenia projektów o których na co dzień się zapomina.
  CompFort/Meridian Polska Sp. z o.o.

Zaufali nam