Przygotowanie do egzaminu PMP - Leadership Center
 

Szkolenie Praktyczne przygotowanie do egzaminu PMP

„To nie jest lekkie szkolenie, ale dzięki niemu otrzymałem solidną dawkę wiedzy, zaoszczędziłem masę czasu i, co najważniejsze, byłem pewny swego na egzaminie”

6 dni (w formule 3+3) wypełnionych bardzo intensywnymi ćwiczeniami przygotowującymi do zdania certyfikacji PMPza pierwszym podejściem W pełni interaktywne i angażujące zajęcia skoncentrowane na praktycznym zrozumieniumetodyki PMBOK/PMI

Szkolenie oparte jest o bestselerową pozycję „Rita Mulcachy - PMP examprep” Odniesienia treści metodycznych do praktyki zarządzania projektami Szkolenie prowadzone przez praktyków zarządzania projektami i osoby posiadające certyfikat PMP

Szkolenie odbywa się po polsku z licznymi odniesieniami do angielskojęzycznego słownictwa używanego na egzaminie

Zajęcia uwzględniają wdrożone niedawno polskie tłumaczenie pytań egzaminacyjnych jako uzupełnienie do testu w wersji angielskojęzycznej,a także są zgodne z najnowsza aktualizacją egzaminu z dnia 11 stycznia 2016r

Czas trwania szkolenia: 3+3 dni

Korzyści ze szkolenia dla uczestników

Poznanie:

 • wszystkich elementów metodyki niezbędnych do zdania egzaminu opisanych w PMP Exam Content Outline
 • w przystępny sposób szczegółowej zawartościA Guide to Project Management Body of Knowledge (PMBOK) wraz z powiązaniami między poszczególnymi przedstawionymi tam elementami
 • trików mnemotechnicznych związanych z egzaminem oraz taktyki odpowiadania na pytania
 • własnego poziomu kompetencji względem oczekiwań na egzaminie
 • sposobów na przeniesienie wiedzy metodycznej na codzienną praktykę projektową


Przerobienie:

 • ponad 300 przykładowych pytań egzaminacyjnych, tak pod względem zawartości merytorycznej, jak i strategii odpowiadania


Uczestnik otrzymuje:

 • Książkowy podręcznikRita Mulcachy - PMP examprep z ponad 1000 pytań egzaminacyjnych
 • Exam crack - praktyczne materiały przygotowawcze do egzaminu
 • Papierowe i elektroniczne narzędzia do ćwiczenia kluczowych umiejętności
 • Linki do wielu tysięcy wysokiej jakości pytań egzaminacyjnych
 • Kontakt do trenera, który w razie pytań po szkoleniu służy pomocą


Chcesz takie szkolenie dla Twojego zespołu?

Przebieg szkolenia

 

Przed zajęciami uczestnicy otrzymują maila z krótkim materiałem do zapoznania się przed zajęciami.
Zajęcia opierają się o moduły poświęcone poszczególnym zagadnieniom metodycznym:

- Podstawowym pojęciom projektowym i zadaniom kierownika projektu
- Kontekstowi projektu
- Zarządzaniu:
* integracją
* zakresem
* czasem
* budżetem
* jakością
* ryzykiem
* zasobami ludzkimi
* komunikacją
* zamówieniami
* interesariuszami
- Aspektom etycznym
- Agile Practice Guide

Każdy z modułów składa się z interaktywnego wykładu połączonego z dyskusją, realizacją ćwiczeń przybliżających tematykę, krótkimi materiałami wideo i przykładami najlepszych praktyk stosowanych na rynku. Obowiązuje zasada „nikt nie zostaje z tyłu”, a wątpliwości i pytania są rozwiązywane „do końca”.

Na koniec każdego z modułów uczestnicy indywidualnie rozwiązują mini-test podsumowujący świeżo zdobytą wiedzę. Test rozwiązywany jest pod rygorem czasu i symuluje warunki egzaminu PMP pozwalając porównać swoje tempo do oczekiwanego. Po każdym z testów wspólnie analizujemy odpowiedzi i dążymy do pełnego wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.

Pod koniec warsztatu na podstawie cząstkowych wyników testów omawiamy indywidualne mocne i słabe obszary każdego z uczestników, tak by każdy wiedział czy i ile pracy jeszcze potrzeba by z sukcesem przejść przez certyfikacją.

Po zajęciach rozsyłane są dodatkowe testy do realizacji we własnym zakresie. W dowolnej chwili też każdy z uczestników może skomunikować się z trenerem i otrzymać wsparcie zdalne.

Chcesz takie szkolenie dla Twojego zespołu?

 • Kiedy?

  W terminie ustalonym indywidualnie
 • Gdzie?

  Miejsce wybrane przez Ciebie
 • Za ile?

  Zapytaj o ofertę dla siebie

Trener

KONRAD KLEPACKI


Trener i konsultant – Jako trenera wyróżnia go szeroki wachlarz tematów ekspertyzy w obszarze zarządzania projektami od aspektów finansowych i narzędzi wsparcia IT, poprzez praktyczne organizowanie pracy na poziomie projektu i portfela, po aspekty motywacji zespołu.

Wykładowca, przedsiębiorca i wynalazca – Wykłada na studiach MBA i podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, Wyższej Szkole Bankowej w Gdyni oraz w programach korporacyjnych. Prowadzi webinary z zakresu zarządzania projektami i prezentuje na konferencjach branżowych.

Certyfikaty – Project Management Professional PMP®; Certified Project Manager - IPMA level C; PRINCE 2 Practitioner; Certified Scrum Master; TRIZ level 3

8 lat doświadczenia jako kierownik międzynarodowych projektów w autmotive i IT. 10 lat prowadzenia szkoleń i wdrażania efektywnego zarządzania projektami w organizacjach

Chcesz takie szkolenie dla Twojego zespołu?

Zaufali nam

 • Zarządzanie Projektami HR to było szkolenie, którego szukałam. Dopasowane rozwiązania do specyfiki pracy w HR. 2 dni dawki wiedzy i praktyki, które wykorzystuję w obecnej pracy. Język projektowy bardzo pomocny. Korzystam też ze strategicznych wskazówek od Mariusza Kapusty (kto ma budżet, jak eliminować zadania, których nie wykonamy i z jakimi argumentami pójść by osiągnąć cel). Nie mówiąc już o podstawach projektów jak harmonogram, którym posługuję się w bieżącej pracy - nie tylko w ramach projektu, ale też po to by zobrazować toczące się procesy, zadania i ich deadline'y. Myślę, że większość HR-owców wyniesie wartość dodaną z tego szkolenia - pomaga porozumiewać się z biznesem i lepiej rozumieć ich język. Szczególnie jeśli pracuje się z grupami projektowymi. Nawet jeśli na co dzień nie prowadzisz swoich projektów, ale uczestniczysz w grupach projektowych - również skorzystasz z tego szkolenia. Będziesz bardziej świadomym uczestnikiem projektu, który może wnieść więcej wartości dodanej rozumiejąc specyfikę pracy projektowej.  
  Monika Jaśkielewicz HR Business Partner
  ATM S.A. (Atman)
 • Szkolenie ,,Zarządzanie Projektami HR” zorganizowane przez Akademię Leona Koźmińskiego -prowadzone przez Pana Mariusza Kapusta przyniosło pozytywne zmiany w naszej firmie. Szkolenie, a tym samym stosowana metoda 12 pytań KISS PM ™ bardzo pomogła naszej firmie w realizacji zamierzonego celu – pozwalając zauważyć istotne elementy, które wcześniej nie były widoczne. Ważne w szkoleniu jest indywidualne podejście prowadzącego, który słucha problemu danej firmy i pomaga znaleźć sposób rozwiązania. Profesjonalne i indywidualne podejście Pana Mariusza pozwala nam zarekomendować szkolenie z Zarządzania Projektami HR.  
  Sylwia Chałupczyńska Project Manager
  MasterHR Sp. z o.o.
 • Kiedy człowiek uczy się zarządzać projektami po prostu je robiąc, gromadzi wiele informacji i umiejętności, jednak brakuje mu czasu aby je ułożyć i nadać im strukturę. Szkolenie, na którym byłam (Zarządzanie Projektami HR) dało mi czas na refleksję nad tym co już wiem, a czego nie – pozwoliło na usystematyzowanie wiedzy i nadało jej większy sens. Uświadomiło, że dobry Project Manager czasami powinien zadać niewygodne pytania i czasami „zabić projekt” dla dobra organizacji. Nie wygra tym plebiscytu popularności ale zaoszczędzi organizacji wielu niepotrzebnych działań i inwestycji. Sztuka project managementu to nie tylko „robienie” projektów ale także odwaga aby ich nie „robić”.  
  IKEA Business Service Center Sp. z o.o.
 • Godny uznania jest sposób współpracy z nami jako klientem. Pomimo, że wiele etapów w naszym projekcie budowania standardu prowadziliśmy sami, byliśmy w ciągłym kontakcie z trenerem, który nas wspierał i mobilizował do kolejnych kroków. Widać dążenie do tego, aby klient był zadowolony oraz do tego, aby robić to, co jest w danym momencie najbardziej rozsądnym rozwiązaniem, a nie chęć sprzedania zadowolonemu klientowi „przyt okazji” kolejnych swoich produktów. Podoba nam się elastyczność ale też kreatywność i dążenie do rozwoju Leadership Center (np. e-learningowy kurs „12 pytań”). Z przekonaniem polecam Pana Mariusza Kapustę i firmę Leadership Center jako wartościowego partnera we współpracy w zakresie zarządzania projektami.
  Constantia Teich Poland Sp. z o.o.
 • Metodyka prowadzenia szkolenia, zastosowane formy warsztatowe, dyskusje, prace w podgrupach czy gry symulacyjne spotkały się z dużym uznaniem uczestników szkolenia.  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Magdaleną Robak i zespołem Leadership Center. Pani Magdalena posiada ogromną wiedzę dotyczącą umiejętności kierowania zespołem i potrafi przekazać ją w przystępny i ciekawy sposób. Z przekonaniem polecamy Panią Magdalenę Robak oraz firmę Leadership Center jako wartościowego partnera we współpracy w zakresie szkoleń.
  Dakoma Sp. z o.o.

Zgłoś się na szkolenie


Zarezerwuj sobie miejsce na szkoleniu. Zapraszamy do kontaktu, pomożemy ocenić, co najlepiej pasuje do Twojej sytuacji i wyzwań, przed jakimi stoisz.