Dla kogo jest to szkolenie?

„To nie jest lekkie szkolenie, ale dzięki niemu otrzymałem solidną dawkę wiedzy, zaoszczędziłem masę czasu i, co najważniejsze, byłem pewny swego na egzaminie”

 

6 dni (w formule 3+3) wypełnionych bardzo intensywnymi ćwiczeniami przygotowującymi do zdania certyfikacji PMP za pierwszym podejściem W pełni interaktywne i angażujące zajęcia skoncentrowane na praktycznym zrozumieniu metodyki PMBOK/PMI

 

Szkolenie oparte jest o bestselerową pozycję „Rita Mulcachy – PMP examprep” Odniesienia treści metodycznych do praktyki zarządzania projektami Szkolenie prowadzone przez praktyków zarządzania projektami i osoby posiadające certyfikat PMPZapisz się!

Szkolenie odbywa się po polsku z licznymi odniesieniami do angielskojęzycznego słownictwa używanego na egzaminie

 

Zajęcia uwzględniają wdrożone niedawno polskie tłumaczenie pytań egzaminacyjnych jako uzupełnienie do testu w wersji angielskojęzycznej,a także są zgodne z najnowsza aktualizacją egzaminu z dnia 11 stycznia 2016r

 

Czas trwania szkolenia: 3+3 dni

Korzyści ze szkolenia dla uczestników

Poznanie:


 • wszystkich elementów metodyki niezbędnych do zdania egzaminu opisanych w PMP Exam Content Outline
 • w przystępny sposób szczegółowej zawartościA Guide to Project Management Body of Knowledge (PMBOK) wraz z powiązaniami między poszczególnymi przedstawionymi tam elementami
 • trików mnemotechnicznych związanych z egzaminem oraz taktyki odpowiadania na pytania
 • własnego poziomu kompetencji względem oczekiwań na egzaminie
 • sposobów na przeniesienie wiedzy metodycznej na codzienną praktykę projektową

Uczestnik otrzymuje:


 • Książkowy podręcznikRita Mulcachy - PMP examprep z ponad 1000 pytań egzaminacyjnych
 • Exam crack - praktyczne materiały przygotowawcze do egzaminu
 • Papierowe i elektroniczne narzędzia do ćwiczenia kluczowych umiejętności
 • Linki do wielu tysięcy wysokiej jakości pytań egzaminacyjnych
 • Kontakt do trenera, który w razie pytań po szkoleniu służy pomocą

Przerobienie:


 • ponad 300 przykładowych pytań egzaminacyjnych, tak pod względem zawartości merytorycznej, jak i strategii odpowiadania

Zainteresowany szkoleniem otwartym?
Chcesz takie szkolenie dla Twojego zespołu?

Przebieg szkolenia

1. Kierowanie zespołem – co to tak na prawdę oznacza?

 

Przed zajęciami uczestnicy otrzymują maila z krótkim materiałem do zapoznania się przed zajęciami. Zajęcia opierają się o moduły poświęcone poszczególnym zagadnieniom metodycznym:

 

 1. Podstawowym pojęciom projektowym i zadaniom kierownika projektu
 2. Kontekstowi projektu
 3. Zarządzaniu:
  • integracją
  • zakresem
  • czasem
  • budżetem
  • jakością
  • ryzykiem
  • zasobami ludzkimi
  • komunikacją
  • zamówieniami
  • interesariuszami
 4. Aspektom etycznym
 5. Agile Practice Guide

 

Każdy z modułów składa się z interaktywnego wykładu połączonego z dyskusją, realizacją ćwiczeń przybliżających tematykę, krótkimi materiałami wideo i przykładami najlepszych praktyk stosowanych na rynku. Obowiązuje zasada „nikt nie zostaje z tyłu”, a wątpliwości i pytania są rozwiązywane „do końca”.

 

Na koniec każdego z modułów uczestnicy indywidualnie rozwiązują mini-test podsumowujący świeżo zdobytą wiedzę. Test rozwiązywany jest pod rygorem czasu i symuluje warunki egzaminu PMP pozwalając porównać swoje tempo do oczekiwanego. Po każdym z testów wspólnie analizujemy odpowiedzi i dążymy do pełnego wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.

 

Pod koniec warsztatu na podstawie cząstkowych wyników testów omawiamy indywidualne mocne i słabe obszary każdego z uczestników, tak by każdy wiedział czy i ile pracy jeszcze potrzeba by z sukcesem przejść przez certyfikacją.

 

Po zajęciach rozsyłane są dodatkowe testy do realizacji we własnym zakresie. W dowolnej chwili też każdy z uczestników może skomunikować się z trenerem i otrzymać wsparcie zdalne.

Termin i lokalizacja szkolenia

Kiedy?
W terminie ustalonym indywidualnie
Gdzie?
Miejsce wybrane przez Ciebie
Za ile?
Zapytaj o ofertę dla siebie

Poznaj trenera

Konrad Klepacki
Trener
Trener i konsultant
Jako trenera wyróżnia go szeroki wachlarz tematów ekspertyzy w obszarze zarządzania projektami od aspektów finansowych i narzędzi wsparcia IT, poprzez praktyczne organizowanie pracy na poziomie projektu i portfela, po aspekty motywacji zespołu.

Wykładowca, przedsiębiorca i wynalazca
Wykłada na studiach MBA i podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, Wyższej Szkole Bankowej w Gdyni oraz w programach korporacyjnych. Prowadzi webinary z zakresu zarządzania projektami i prezentuje na konferencjach branżowych.

Certyfikaty
Project Management Professional PMP®; Certified Project Manager - IPMA level C; PRINCE 2 Practitioner; Certified Scrum Master; TRIZ level 3 8 lat doświadczenia jako kierownik międzynarodowych projektów w autmotive i IT. 10 lat prowadzenia szkoleń i wdrażania efektywnego zarządzania projektami w organizacjach

Kontakt

Napisz do nas

Jeżeli coś Cię zainteresowało i wydaje Ci się, że jest szansa na to, że możemy zrobić coś wspólnie to daj nam znać, wypełniając formularz.

Lokalizacja

icon ul. Madalińskiego 21/38 Warszawa
+48 797 590 887 biuro@leadership-center.pl

  Imię*
  Nazwisko
  Email*
  Numer telefonu
  Temat wiadomości*
  Twoja wiadomość*

  Lokalizacja

  icon ul. Madalińskiego 21/38 Warszawa
  +48 797 590 887 biuro@leadership-center.pl

  Opinie o nas

  Zarządzanie Projektami HR to było szkolenie, którego szukałam. Dopasowane rozwiązania do specyfiki pracy w HR. 2 dni dawki wiedzy i praktyki, które wykorzystuję w obecnej pracy. Język projektowy bardzo pomocny. Korzystam też ze strategicznych wskazówek od Mariusza Kapusty (kto ma budżet, jak eliminować zadania, których nie wykonamy i z jakimi argumentami pójść by osiągnąć cel). Nie mówiąc już o podstawach projektów jak harmonogram, którym posługuję się w bieżącej pracy - nie tylko w ramach projektu, ale też po to by zobrazować toczące się procesy, zadania i ich deadline'y. Myślę, że większość HR-owców wyniesie wartość dodaną z tego szkolenia - pomaga porozumiewać się z biznesem i lepiej rozumieć ich język. Szczególnie jeśli pracuje się z grupami projektowymi. Nawet jeśli na co dzień nie prowadzisz swoich projektów, ale uczestniczysz w grupach projektowych - również skorzystasz z tego szkolenia. Będziesz bardziej świadomym uczestnikiem projektu, który może wnieść więcej wartości dodanej rozumiejąc specyfikę pracy projektowej.

  Monika Jaśkielewicz HR Business Partner - ATM S.A. (Atman)

  Szkolenie ,,Zarządzanie Projektami HR” zorganizowane przez Akademię Leona Koźmińskiego -prowadzone przez Pana Mariusza Kapusta przyniosło pozytywne zmiany w naszej firmie. Szkolenie, a tym samym stosowana metoda 12 pytań KISS PM ™ bardzo pomogła naszej firmie w realizacji zamierzonego celu – pozwalając zauważyć istotne elementy, które wcześniej nie były widoczne. Ważne w szkoleniu jest indywidualne podejście prowadzącego, który słucha problemu danej firmy i pomaga znaleźć sposób rozwiązania. Profesjonalne i indywidualne podejście Pana Mariusza pozwala nam zarekomendować szkolenie z Zarządzania Projektami HR.

  Sylwia Chałupczyńska Project Manager - MasterHR Sp. z o.o.

  Kiedy człowiek uczy się zarządzać projektami po prostu je robiąc, gromadzi wiele informacji i umiejętności, jednak brakuje mu czasu aby je ułożyć i nadać im strukturę. Szkolenie, na którym byłam (Zarządzanie Projektami HR) dało mi czas na refleksję nad tym co już wiem, a czego nie – pozwoliło na usystematyzowanie wiedzy i nadało jej większy sens. Uświadomiło, że dobry Project Manager czasami powinien zadać niewygodne pytania i czasami „zabić projekt” dla dobra organizacji. Nie wygra tym plebiscytu popularności ale zaoszczędzi organizacji wielu niepotrzebnych działań i inwestycji. Sztuka project managementu to nie tylko „robienie” projektów ale także odwaga aby ich nie „robić”.

  IKEA Business Service Center Sp. z o.o.

  Godny uznania jest sposób współpracy z nami jako klientem. Pomimo, że wiele etapów w naszym projekcie budowania standardu prowadziliśmy sami, byliśmy w ciągłym kontakcie z trenerem, który nas wspierał i mobilizował do kolejnych kroków. Widać dążenie do tego, aby klient był zadowolony oraz do tego, aby robić to, co jest w danym momencie najbardziej rozsądnym rozwiązaniem, a nie chęć sprzedania zadowolonemu klientowi „przyt okazji” kolejnych swoich produktów. Podoba nam się elastyczność ale też kreatywność i dążenie do rozwoju Leadership Center (np. e-learningowy kurs „12 pytań”). Z przekonaniem polecam Pana Mariusza Kapustę i firmę Leadership Center jako wartościowego partnera we współpracy w zakresie zarządzania projektami.

  Constantia Teich Poland Sp. z o.o.

  Metodyka prowadzenia szkolenia, zastosowane formy warsztatowe, dyskusje, prace w podgrupach czy gry symulacyjne spotkały się z dużym uznaniem uczestników szkolenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Magdaleną Robak i zespołem Leadership Center. Pani Magdalena posiada ogromną wiedzę dotyczącą umiejętności kierowania zespołem i potrafi przekazać ją w przystępny i ciekawy sposób. Z przekonaniem polecamy Panią Magdalenę Robak oraz firmę Leadership Center jako wartościowego partnera we współpracy w zakresie szkoleń.

  Dakoma Sp. z o.o.

  Zaufali nam