Dobre praktyki zarządzania projektami HR W raporcie znajdziesz: - Leadership Center
7

Eksperckich wypowiedzi


na temat najczęściej popełnianych błędów w projektach HR
7

Rad jak uniknąć największych błędów


udzielonych przez Eksperta Zarządzania projektami Mariusza Kapustę
10

Błędów w projektach HR


popełnianych nawet przez 85% kierowników projektów
31

Stron bezpłatnego raportu


do przeczytania i wyciągnięcia wniosków :)
Raport

Raport


HR-owcy stawiają czoła tym samym problemom, co ich wewnętrzni klienci! W końcu trend dążenia do bycia HR Business Partnerem sprawia, że trzeba działać projektowo.

Mariusz Kapusta

Prezes Zarządu

515 33 11 44


Ekspert zarządzania projektami z ponad 15 letnim doświadczeniem, trener i przedsiębiorca. Od prawie 7 lat jest też właścicielem firmy Leadership Center. Autor książki „Zarządzanie projektami krok po kroku” i twórca metody 12 pytań, które w bardzo prosty sposób uczą zarządzania projektami. Z pasją tworzy gry symulacyjne dla managerów. Triathlonista i maratończyk. Wielbiciel Rozwoju Osobistego, czemu daje wyraz na mariuszkapusta.pl
Chcę dać Ci do ręki narzędzia, dzięki którym będziesz partnerem dla biznesu.
Raport powstał w oparciu o artykuł ekspercki "Jakie są najczęściej spotkane błędy w projektach HR?" opublikowanym na naszym blogu. Artykuł zawiera wypowiedzi ekspertów z branży HR: Joanna Kamińska - Specjalista ds. personalnych Balex Metal, Autorka bloga www.HRzPasja.pl; Zyta Machnicka - Partner i konsultant ds. marki pracodawcy w Lightness www.lightness.pl, Autorka bloga CandidateExperience.pl; Michał Szot - Dyrektor Programowy Studio Wiedzy www.studiowiedzy.pl; Łukasz Sowiński - Dyrektor HR Capital Service S.A.; Dorota Bodek - Manager Advisory Group TEST Human Resources www.testhr.pl; Łukasz Pich - Business Development Manager Advisory Group TEST Human Resources www.testhr.pl
 
W raporcie znajduje się Case Study "Zarządzanie projektem HR na przykładzie procesu rekrutacji w firmie, w branży ubezpieczeniowej", którego autorką jest Magdalena Grygiel. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku menedżerskie zarządzanie zasobami ludzkimi na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Przygodę w branżą HR rozpoczęła w 2012. Doświadczony specjalista HR. Z sukcesami prowadziła kilkanaście projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla w branżach finanse, bankowość, ubezpieczenia, lotnictwo, sprzedaż, call center. Do niedawna HR Manager w Aegon Services Sp. z o.o. A obecnie Specjalista HR w Manpower Group Sp. z o.o.
 

Patronat medialny:

HRNEWS to nie tylko portal informacyjno-edukacyjny, to kompleksowe „narzędzie” wspierające pracę HR-owców każdego szczebla i pozwalające oderwać się od „merytorycznego mainstreamu”. Top News, Osobowość HR, Dobre Praktyki HR to tylko niektóre sekcje, które warto śledzić podczas codziennej prasówki. A najważniejsze informacje tygodnia kompilowane są w postaci newslettera wysyłanego w każdy wtorek.
Zapraszamy do lektury: www.hrnews.pl
 

Patronat medialny:

HR Tools to jedyne miejsce w Polsce, gdzie można porównać i kupić narzędzia HR różnych producentów. Proponowane rozwiązania są w stanie zaspokoić procesy od zatrudnienia pracownika, przez ocenę jego pracy, rozwój i szkolenia, aż po zwolnienie. Każde narzędzie przed wprowadzeniem do sklepu było testowane przez praktyków HR, a ich ilość i wybór pozwala na dopasowanie do wybranej organizacji.
Zapraszamy do lektury: www.hrtools.pl