7 wyzwań w projektach marketingowych Przewodnik Zarządzania Projektami w Marketingu - Leadership Center

W przewodniku znajdziesz:

3

Gotowe scenariusze


na realizację projektów, na które nie ma kasy
4

Pomocne narzędzia


ułatwiające zarządzanie projektami w każdej branży
7

Artykułów


ze sposobami na problemy w projektach marketingowych
31

Stron


bezpłatnego Kompedium Wiedzy o zarządzaniu projektami w marketingu
Raport

Raport


Deadline is deadline. To o hasło jest chyba najbliższe ludziom związanym z marketingiem. Wykupione media, gotowość sprzedaży do działania, święta, których przesunąć się nie da. Jeżeli coś nie wypali to firma topi sporą kasę. Jeżeli do tego dodamy konieczność nadążania za szybko zmieniającym się rynkiem i konkurencją, gdzie „speed to market” jest kluczowym czynnikiem sukcesu to mamy spore wyzwanie. Jak to zrobić?

Mariusz Kapusta

Prezes Zarządu

515 33 11 44


Ekspert zarządzania projektami z ponad 15 letnim doświadczeniem, trener i autor 12pytan.pl. Od prawie 7 lat jest też właścicielem firmy Leadership Center. Autor książki „Zarządzanie projektami krok po kroku” i twórca metody 12 pytań, które w bardzo prosty sposób uczą zarządzania projektami. Z pasją tworzy gry symulacyjne dla managerów. Triathlonista i maratończyk. Wielbiciel Rozwoju Osobistego, czemu daje wyraz na mariuszkapusta.pl
Absolutnie nie wyobrażam sobie, żeby marketing mógł bez zarządzania projektami skutecznie realizować swoją misję.
Zapraszamy też do przeczytania artykułu Śmierć kariery czy życia rodzinnego? Jak pracować na „krytycznych deadlinach” i wielu projektach równocześnie.

Autorka artykułu: Karina Jakóbiak-Kapusta
Zastępca Dyrektora Departamentu Komunikacji Marketingowej
Cyfrowy Polsat S.A., Polkomtel Sp. z o.o.

Ponad 15-letnie doświadczenie w marketingu i telekomunikacji. Od 2010 r. związana z Grupą Cyfrowy Polsat. Od 2014 r. pracuje w Cyfrowym Polsacie i w Polkomtelu, stojąc na czele zespołów odpowiadających za strategię komunikacji, zakup mediów, social media i marketing partnerski dla marek Plus, Plush, Cyfrowy Polsat i Ipla. Wcześniej przez 9 lat pracowała w PTK Centertel/Orange. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej (Zarządzanie i Marketing) oraz Uniwersytetu Warszawskiego (studia podyplomowe w zakresie PR). Prywatnie mama Wiktorii i Mateusza.
 

Patronat medialny:

NowyMarketing to serwis dostarczający konkretów i inspiracji z dziedziny marketingu. Analizujemy trendy i omawiamy je w kontekście ciekawych kampanii. Przedstawiamy opinie uznanych specjalistów marketingu i liderów branży.