Większe zyski. Jak więcej zarabiać dzięki zarządzaniu projektami - Leadership Center

W raporcie znajdziesz:

6

Wypowiedzi przedsiębiorców


na temat wykorzystania zarządzania projektowego w swojej praktyce
7

Narzędzi dla przedsiębiorców


które pomogą działać w zorganizowany sposób i zwiększyć zyski
10

Podstawowych sytuacji wskazujących


na potrzebę wprowadzenia zarządzania projektami w Twojej firmie
21

Stron bezpłatnego raportu


do przeczytania, przemyślenia oraz wyciągnięcia wniosków :)
Raport

Raport


Zarządzanie projektami i myślenie projektowe to codzienność przedsiębiorców. Nie wszystkich, niestety :(. Bardzo dużo robimy „na czuja”, bo nie ma czasu na myślenie, zastanawianie się, trzeba rozwiązywać problemy, gasić pożary i tak od nowa. A można też inaczej. W bardziej świadomy, „ogarnięty” sposób. Dla dobra klientów, pracowników i siebie.

Mariusz Kapusta

Prezes Zarządu

515 33 11 44


Ekspert zarządzania projektami z ponad 15 letnim doświadczeniem, trener i przedsiębiorca. Od prawie 7 lat jest też właścicielem firmy Leadership Center. Autor książki „Zarządzanie projektami krok po kroku” i twórca metody 12 pytań, które w bardzo prosty sposób uczą zarządzania projektami. Z pasją tworzy gry symulacyjne dla managerów. Triathlonista i maratończyk. Wielbiciel Rozwoju Osobistego, czemu daje wyraz na mariuszkapusta.pl
Niezależenie od pobudek każdy przedsiębiorca i każda firma trafia w końcu na problemy z dostarczaniem na czas, kontrolą zadań, efektywną obsługą zleceń.
Raport powstał w oparciu o artykuł ekspercki "Jak zarabiać i spać spokojnie. Dobre praktyki przedsiębiorców" opublikowany na naszym blogu.
W artykule wypowiedzieli się przedsiębiorcy:
Andrzej Seltin

Andrzej Seltin


Dyrektor Zarządzający Seltin sp. z o.o.
Pomysłodawca i jeden z założycieli firmy Seltin sp. z o.o. Fan wdrażania dobrych pomysłów w życie. Jego główne zajęcia zawodowe od 2011 roku to poszukiwanie innowacji, planowanie, motywowanie ludzi i analizowanie informacji zwrotnych.
Mariusz Paszkiewicz

Mariusz Paszkiewicz


CEO w Inwebit sp. z o.o.
Od kilkunastu lat związany z dużymi projektami IT w bankowości i energetyce. Doświadczony architekt, scrum master i projektant. Menedżer wielu przedsięwzięć informatycznych z pogranicza elektroniki IOT i powiązań z chmurą.
Przemysław Karczewski

Przemysław Karczewski


Prezes w Voxcommerce Group Sp. z o.o.
Ukończył handel zagraniczny oraz inżynierię oprogramowania. Od 2002 roku związany z tworzeniem projektów między innymi dla firm takich jak Agora, Onet, HomeBroker, Robyg, Expander, Aviva, JLL. Pasjonat triathlonu
Marta Kotwis

Marta Kotwis


Członek Zarządu i Key Account Director w FORDATA sp. z o.o.
Odpowiedzialna za zarządzanie kluczowymi klientami i rozwój FORDATA. Pełni również rolę Pełnomocnika ds. Bezpieczeństwa informacji i ochronę danych osobowych.
Marcin Wtykło

Marcin Wtykło


Właściciel w Arteneo Przyjazne IT
Posiada wieloletnie doświadczenie jako programista, analityk systemowy oraz menadżer projektów zarówno w małej i średniej wielkości przedsiębiorstwach, jak i największej światowej korporacji FMCG