Do kogo skierowana jest oferta?

Dotarłeś do granicy, gdzie bez jakiegoś narzędzia do zarządzania projektami trudno ruszyć dalej? Szukałeś już na własną rękę, ale trudno jest Ci ocenić co będzie dobre, bo jest ich po prostu za dużo? Próbowałeś wdrożyć już coś na własną rękę, ale nie zadziałało, bo „czegoś” zabrakło? Mamy dla Ciebie propozycję – Dobierzemy narzędzie dla Ciebie!

 

Sprawdzimy jak wygląda zarządzanie projektami u Ciebie w organizacji. Z czego korzystacie, co się sprawdza, co się nie sprawdza. Określimy, na czym Ci zależy i co chcesz uzyskać. Ustalimy jakie ograniczenia odnośnie bezpieczeństwa występują u Ciebie. Sprawdzimy czego potrzebujesz teraz, co może być potrzebne w przyszłości. Ustalimy listę najważniejszych kryteriów. I przeszukamy dla Ciebie dostępne narzędzia, żeby wybrać te, które najlepiej spełniają Twoje oczekiwania.

W czym Ci pomożemy

Narzędzi jest ogromna liczba. I bardzo trudno jest osobie, która nie jest ekspertem w temacie porównać je między sobą na podstawie tylko opisów. Które często, jakby to powiedzieć, są dosyć „wybiórcze”. Jednocześnie bardzo łatwo dać się uwieść ładnemu opisowi, podczas, gdy diabeł tkwi w szczegółach. Trzeba poświęcić dużo energii i czasu na wejście w głąb narzędzia, sprawdzenie funkcjonalności, zalet, wad. A później wybrać takie, które sprawdzi się najlepiej.

Dostaniesz od nas:


 • Analizę potrzeb
 • Zestaw kryteriów do porównania narzędzi
 • Raport z przeanalizowanych narzędzi
 • Propozycję maksymalnie 3, które najlepiej pasują do Ciebie i Twojej organizacji
 • Z rekomendacją, które my proponujemy, ale to Ty wybierasz na koniec

A po wyborze narzędzia, nie zostawiamy Cię samego. Pomożemy Ci:


 • Uruchomić narzędzie
 • Przeszkolić zespół
 • Wdrożyć w życie właściwy proces i podejście

Żeby inwestycja zaczęła na siebie szybko pracować.Jeżeli to temat dla Ciebie. Szukasz narzędzia dla siebie, chcesz wybrać dobrze to skontaktuj się z nami.

 

Sprawdzimy jak wygląda sytuacja, z czego korzystasz i przedstawimy ofertę. A Ty zdecydujesz co dalej :)

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Termin i lokalizacja szkolenia Termin i lokalizacja szkolenia

Kiedy?
W terminie ustalonym indywidualnie
Gdzie?
Miejsce wybrane przez Ciebie
Za ile?
Zapytaj o ofertę dla siebie

Poznaj trenera

Mariusz kapusta
Trener
Ekspert zarządzania projektami Mam na to dużo papierów :), np. PMP, ACP, Professional Scrum Master. Od 1998 prowadzę projekty, a od 2001 też międzynarodowe. Nie tylko papiery za mną stoją. Twórca metody KISS PM Lubię prostotę, a rozwiązania oparte na milionach formularzy nigdy się nie sprawdzały, dlatego powstało coś prostego. Autor książki "Zarządzanie projektami krok po kroku" Pisanie sprawia mi przyjemność, a w przypadku tej książki okazało się, że czytelnicy lubią co napisałem.

Kontakt

Napisz do nas

Jeżeli coś Cię zainteresowało i wydaje Ci się, że jest szansa na to, że możemy zrobić coś wspólnie to daj nam znać, wypełniając formularz.

Lokalizacja

icon Twarda 44, 00-831 Warszawa
+48 507 548 922 biuro@leadership-center.pl

  Imię*
  Nazwisko
  Email*
  Numer telefonu
  Temat wiadomości*
  Twoja wiadomość*

  Lokalizacja

  icon Twarda 44, 00-831 Warszawa
  +48 507 548 922 biuro@leadership-center.pl

  Należymy do

  Leadership Center jest członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych - największej organizacji zrzeszającej firmy szkoleniowe i doradcze w Polsce. Stanowi to potwierdzenie stosowania przez Leadership Center Kodeksu Dobrych Praktyk PIFS, który jest wspólnym mianownikiem jakościowym członków PIFS.

  Zaufali nam