Szkolenie Zarządzanie Projektami - Leadership Center
 

Dopasowanie narzędzi projektowych

Dotarłeś do granicy, gdzie bez jakiegoś narzędzia do zarządzania projektami trudno ruszyć dalej? Szukałeś już na własną rękę, ale trudno jest Ci ocenić co będzie dobre, bo jest ich po prostu za dużo? Próbowałeś wdrożyć już coś na własną rękę, ale nie zadziałało, bo „czegoś” zabrakło? Mamy dla Ciebie propozycję – Dobierzemy narzędzie dla Ciebie!

Sprawdzimy jak wygląda zarządzanie projektami u Ciebie w organizacji. Z czego korzystacie, co się sprawdza, co się nie sprawdza. Określimy, na czym Ci zależy i co chcesz uzyskać. Ustalimy jakie ograniczenia odnośnie bezpieczeństwa występują u Ciebie. Sprawdzimy czego potrzebujesz teraz, co może być potrzebne w przyszłości. Ustalimy listę najważniejszych kryteriów. I przeszukamy dla Ciebie dostępne narzędzia, żeby wybrać te, które najlepiej spełniają Twoje oczekiwania.

Narzędzi jest ogromna liczba. I bardzo trudno jest osobie, która nie jest ekspertem w temacie porównać je między sobą na podstawie tylko opisów. Które często, jakby to powiedzieć, są dosyć „wybiórcze”. Jednocześnie bardzo łatwo dać się uwieść ładnemu opisowi, podczas, gdy diabeł tkwi w szczegółach. Trzeba poświęcić dużo energii i czasu na wejście w głąb narzędzia, sprawdzenie funkcjonalności, zalet, wad. A później wybrać takie, które sprawdzi się najlepiej.

Dostaniesz od nas:


 • Analizę potrzeb
 • Zestaw kryteriów do porównania narzędzi
 • Raport z przeanalizowanych narzędzi
 • Propozycję maksymalnie 3, które najlepiej pasują do Ciebie i Twojej organizacji
 • Z rekomendacją, które my proponujemy, ale to Ty wybierasz na koniec


A po wyborze narzędzia, nie zostawiamy Cię samego. Pomożemy Ci:

 • Uruchomić narzędzie
 • Przeszkolić zespół
 • Wdrożyć w życie właściwy proces i podejście


Żeby inwestycja zaczęła na siebie szybko pracować.Jeżeli to temat dla Ciebie. Szukasz narzędzia dla siebie, chcesz wybrać dobrze to skontaktuj się z nami.


Sprawdzimy jak wygląda sytuacja, z czego korzystasz i przedstawimy ofertę. A Ty zdecydujesz co dalej :)

Zainteresowany?

 • Kiedy?

  W terminie ustalonym indywidualnie
 • Gdzie?

  Miejsce wybrane przez Ciebie
 • Za ile?

  Zapytaj o ofertę dla siebie

Trener

MARIUSZ KAPUSTA

Trener

+48 515 33 11 44


Ekspert Zarządzania Projektami – Mam na to dużo papierów :), np. PMP, ACP, Professional Scrum Master. Od 1998 prowadzę projekty, a od 2001 też międzynarodowe. Nie tylko papiery za mną stoją.

Twórca metody KISS PM – Lubię prostotę, a rozwiązania oparte na milionach formularzy nigdy się nie sprawdzały, dlatego powstało coś prostego

Autor książki „Zarządzanie projektami krok po kroku” – Pisanie sprawia mi przyjemność, a w przypadku tej książki okazało się, że czytelnicy lubią co napisałem

Zainteresowany?

Zaufali nam

Opinie o szkoleniu zarządzania projektami

 • Dzięki programowi poprawiła się komunikacja w zespole, nauczyliśmy się lepiej wykorzystywać nasze silne strony oraz zintensyfikowaliśmy dzielenie się wiedzą. Zmieniliśmy nasz sposób pracy zwiększając zaangażowanie poszczególnych członków zespołu w realizowane przez nas projekty, uzyskując tym samym lepsze rezultat. Zaczęliśmy efektywniej współpracować w ramach podzespołów i grup projektowych. Rekomendujemy Leadership Center oraz trenera Mariusza Kapustę jako rzetelnych partnerów, ze względu na wyjątkową kreatywność i zaangażowanie w przygotowanie i dostosowanie programu do naszych potrzeb, profesjonalne, nastawione na konkretny rezultat podejście oraz umiejętność przełożenia teorii na praktyczne rozwiązania.
  Kompania Piwowarska SA
 • Pan Mariusz dysponuje szeroką wiedzą i doświadczeniem w obszarach, z których szkolił. Na szczególne podkreślenie zasługuje aspekt praktyczny wiedzy i narzędzi PM oferowanych przez Pana Mariusza. Szkolenia miały czysto warsztatowy i pragmatyczny charakter. Zawierały minimum teorii, podanej w bardzo przystępny sposób. Zaproponowane uczestnikom narzędzia i techniki PM były świetnie dobrane do specyfiki i rozmiaru rzeczywistych projektów prowadzonych przez pracowników, przez co były z sukcesem wdrażane przez uczestników tuż po szkoleniach. Uczestnicy jego szkoleń podkreślali niezwykłą prostotę i skuteczność oferowanych rozwiązań.
  Presspublica Sp. z o.o.
 • Firma Leadership Center została wybrana spośród wielu dzięki wyróżniającej się dbałości o analizę potrzeb a także dzięki znajomości naszych produktów i branży. Po dogłębnej analizie potrzeb zaprojektowany został warsztat dedykowany do profilu uczestników oraz potrzeb naszej organizacji. Warsztat został przeprowadzony profesjonalnie, Pan Mariusz zyskał autorytet i zaufanie wśród uczestników jednocześnie zapewniając przyjemną i kreatywną atmosferę. Po warsztacie firma Leadership Center przeprowadziła ewaluację. Doceniamy wyjątkowe zaangażowanie i troskę o efekt. W naszej opinii firma Leadership Center jest cennym partnerem w dziedzinie szkoleń. Z pewnością możemy polecić ją innym firmom.
  Techland Sp. z o.o.
 • Dzięki interaktywnej formie oraz dostosowaniu treści realizowanego szkolenia do specyfiki firmy uczestnicy w ciągu jednego dnia byli w stanie wypracować spójny plan działania, sposoby monitorowania i kontroli swojej pracy, aby móc je od razu wdrożyć w życie. Szkolenie dało uczestnikom nie tylko konkretne narzędzia ale uświadomiło też zależności pomiędzy dobrym planowaniem a realizacją projektu. Rekomendujemy współpracę zLeadership Center jako firmę, która dostarcza profesjonalne rozwiązania w ciekawy i efektywny sposób.
  JTI Polska Sp. z o.o.
 • Rekomendujemy Leadership Center oraz trenera Mariusza Kapustę jako rzetelnych partnerów. Pan Kapusta jako praktyk podawał wiele przykładów i razem z osobami szkolącymi się analizował aktualnie występujące przypadki w naszej organizacji. Dla pracowników z długim stażem była to też dobra okazja do refleksji nad ważnymi elementami prowadzenia projektów o których na co dzień się zapomina.
  CompFort/Meridian Polska Sp. z o.o.

Zgłoś się na szkolenie


Zarezerwuj sobie miejsce na szkoleniu. Zapraszamy do kontaktu, pomożemy ocenić, co najlepiej pasuje do Twojej sytuacji i wyzwań, przed jakimi stoisz.