Witam,

 

Cieszę się, że udało Ci się dotrzeć na tę stronę. Jesteś w tej komfortowej sytuacji, że to Ty decydujesz, czy napisać coś do nas, czy po prostu sobie pójść.

 

Niestety zdaję sobie sprawę, że na stronie nie jesteśmy w stanie opisać wszystkiego, co byśmy chcieli :(. Plany na opisanie każdego przypadku, którym się zajmujemy, każdej sytuacji, czy pomysłu jak nasze kompetencje mogą się przydać istnieją. Problem polega na tym, że stale jest jakiś biznes do uratowania i tam się głównie skupiamy.

 

Jeżeli coś Cię zainteresowało i wydaje Ci się, że jest szansa na to, że możemy zrobić coś wspólnie to daj nam znać.

Kontakt

Napisz do nas

Jeżeli coś Cię zainteresowało i wydaje Ci się, że jest szansa na to, że możemy zrobić coś wspólnie to daj nam znać, wypełniając formularz.

Lokalizacja

icon ul. Madalińskiego 21/38 Warszawa
+48 797 590 887 biuro@leadership-center.pl

  Imię*
  Nazwisko
  Email*
  Numer telefonu
  Temat wiadomości*
  Twoja wiadomość*

  Lokalizacja

  icon ul. Madalińskiego 21/38 Warszawa
  +48 797 590 887 biuro@leadership-center.pl

  Opinie o nas

  Metodyka prowadzenia szkolenia, zastosowane formy warsztatowe, dyskusje, prace w podgrupach czy gry symulacyjne spotkały się z dużym uznaniem uczestników szkolenia.  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Magdaleną Robak i zespołem Leadership Center. Pani Magdalena posiada ogromną wiedzę dotyczącą umiejętności kierowania zespołem i potrafi przekazać ją w przystępny i ciekawy sposób. Z przekonaniem polecamy Panią Magdalenę Robak oraz firmę Leadership Center jako wartościowego partnera we współpracy w zakresie szkoleń.

  Dakoma Sp. z o.o.

  Godny uznania jest sposób współpracy z nami jako klientem. Pomimo, że wiele etapów w naszym projekcie budowania standardu prowadziliśmy sami, byliśmy w ciągłym kontakcie z trenerem, który nas wspierał i mobilizował do kolejnych kroków. Widać dążenie do tego, aby klient był zadowolony oraz do tego, aby robić to, co jest w danym momencie najbardziej rozsądnym rozwiązaniem, a nie chęć sprzedania zadowolonemu klientowi „przyt okazji” kolejnych swoich produktów. Podoba nam się elastyczność ale też kreatywność i dążenie do rozwoju Leadership Center (np. e-learningowy kurs „12 pytań”). Z przekonaniem polecam Pana Mariusza Kapustę i firmę Leadership Center jako wartościowego partnera we współpracy w zakresie zarządzania projektami.

  Constantia Teich Poland Sp. z o.o.

  Zaufali nam