Kontakt

Napisz do nas

Jeżeli coś Cię zainteresowało i wydaje Ci się, że jest szansa na to, że możemy zrobić coś wspólnie to daj nam znać, wypełniając formularz.

Lokalizacja

icon Twarda 44, 00-831 Warszawa
+48 507 548 922 biuro@leadership-center.pl

  Imię*

  Nazwisko

  Email*

  Numer telefonu

  Temat wiadomości*

  Twoja wiadomość*

  Lokalizacja

  icon Twarda 44, 00-831 Warszawa
  +48 507 548 922 biuro@leadership-center.pl

  Opinie o nas

  Mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Leadership Center oraz Panem Mariuszem Kapustą podczas projektu doradczo-szkoleniowego związanego z doskonaleniem metodologii zarządzania projektami w naszej spółce.

  Pan Mariusz w naszej ocenie to profesjonalista i pasjonat zarządzania projektami. Merytorycznie i w praktyczny sposób potrafił przekazać sposób efektywnego prowadzenia portfela w naszej firmie. Przy wsparciu Leadership Center przenieśliśmy nasze środowisko PM na wyższy poziom.

  Wysoko oceniamy sobie współpracę z firmą Leadership Center i Panem Mariuszem Kapustą oraz szczerze polecamy go jako partnera biznesowego.

  Prezes Zarządu Bella Sp. z o.o.

  Dariusz Kostkowski

  Zespół Leadership-Center przeprowadził analizę potrzeb rozwojowych przedsiębiorstwa przy zaangażowaniu kluczowych osób w organizacji. Kluczowym elementem był warsztat strategiczny. Został przeprowadzony audyt, a na podstawie wyników z audytu zaplanowano moduły warsztatowe w takich obszarach, jak: zarządzanie przez cele, zarządzanie inicjatywami / projektami doskonalącymi, przepływ informacji strategicznej i operacyjnej, zarządzanie procesami, tworzenie procesów i ich doskonalenie, delegowanie zadań i uprawnień oraz budowanie relacji ze współpracownikami wspierającymi partycypację. Łącznie zostało przeprowadzonych 8 dni warsztatowych, tj. 54 h. Zrealizowane szkolenia zostały przeprowadzone na najwyższym poziomie merytorycznym, zaś prowadzący wykazali się dużym zaangażowaniem oraz umiejętnością przekazywania wiedzy w formie zrozumiałej dla uczestników. Wspaniała atmosfera i motywacja ze strony Zespołu Leadership-Center spowodowała, iż wszyscy uczestnicy chętnie przyswajali nową wiedzę i wyszli z szkolenia z konkretnymi rozwiązaniami i gotowymi usprawnieniami do wdrożenia. Z przyjemnością możemy polecić firmę Leadership-Center jako rzetelnego i kompetentnego partnera we współpracy w zakresie szkoleń.

  KIK Sp. z o.o.

  Metodyka prowadzenia szkolenia, zastosowane formy warsztatowe, dyskusje, prace w podgrupach czy gry symulacyjne spotkały się z dużym uznaniem uczestników szkolenia.  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Magdaleną Robak i zespołem Leadership Center. Pani Magdalena posiada ogromną wiedzę dotyczącą umiejętności kierowania zespołem i potrafi przekazać ją w przystępny i ciekawy sposób. Z przekonaniem polecamy Panią Magdalenę Robak oraz firmę Leadership Center jako wartościowego partnera we współpracy w zakresie szkoleń.

  Dakoma Sp. z o.o.

  Godny uznania jest sposób współpracy z nami jako klientem. Pomimo, że wiele etapów w naszym projekcie budowania standardu prowadziliśmy sami, byliśmy w ciągłym kontakcie z trenerem, który nas wspierał i mobilizował do kolejnych kroków. Widać dążenie do tego, aby klient był zadowolony oraz do tego, aby robić to, co jest w danym momencie najbardziej rozsądnym rozwiązaniem, a nie chęć sprzedania zadowolonemu klientowi „przyt okazji” kolejnych swoich produktów. Podoba nam się elastyczność ale też kreatywność i dążenie do rozwoju Leadership Center (np. e-learningowy kurs „12 pytań”). Z przekonaniem polecam Pana Mariusza Kapustę i firmę Leadership Center jako wartościowego partnera we współpracy w zakresie zarządzania projektami.

  Constantia Teich Poland Sp. z o.o.

  Zaufali nam

  4
  2
  5
  3
  1