Kontakt - Leadership Center

Witam,

Cieszę się, że udało Ci się dotrzeć na tę stronę. Jesteś w tej komfortowej sytuacji, że to Ty decydujesz, czy napisać coś do nas, czy po prostu sobie pójść.

Niestety zdaję sobie sprawę, że na stronie nie jesteśmy w stanie opisać wszystkiego, co byśmy chcieli :(. Plany na opisanie każdego przypadku, którym się zajmujemy, każdej sytuacji, czy pomysłu jak nasze kompetencje mogą się przydać istnieją. Problem polega na tym, że stale jest jakiś biznes do uratowania i tam się głównie skupiamy.

Jeżeli coś Cię zainteresowało i wydaje Ci się, że jest szansa na to, że możemy zrobić coś wspólnie to daj nam znać.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Temat (wymagane)

Treść wiadomości (wymagane)

Kto siedzi po drugiej stronie i czyta?

Melania Lesińska

Customer Happiness Manager


Specjalista rozwiązywania nierozwiązywalnych problemów – Życie bywa pełne niespodzianek. Zaginiona pro-forma, skomplikowany proces akceptacji zgłoszeń, strona nie działa… Jestem, żeby pomóc rozwiązać nierozwiązywalne, żebyś mogła dotrzeć na szkolenie.

Zna odpowiedź na każde pytanie – Każde pytanie ma odpowiedź. Wystarczy zapytać, a wyjaśnię co i jak, bo nie zawsze trener opowie albo opisze bez swojego slangu ;). Jeżeli masz pytania organizacyjne albo merytoryczne, to chętnie pomogę.

Ekspert zarządzania szefem – Szef wymyśla, a trzeba to wdrożyć w życie. Oprócz opiekowania się naszymi klientami zajmuję się tym, żeby wizja stała się rzeczywistością.