Bezpłatny kurs "Poznaj metodę 12 Pytań KISS PM®"

Rosnące koszty, stracone zyski, nadgodziny i frustracja. To obraz większości realizowanych projektów. Heroicznie starasz się dostarczyć na czas coś, co już od dawna wymknęło się spod kontroli. Jest tego za dużo, za ogólnie i do tego wszystko cały czas się zmienia! Masz już dosyć i najchętniej zamknąłbyś przedsięwzięcie, bo to nie tak miało być! Brzmi znajomo?

Bezpłatny kurs "Poznaj metodę 12 Pytań KISS PM®"

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

Powtarzające się do tej pory problemy zaczną znikać, bo już będziesz wiedział jak do nich nie dopuścić i jak je rozwiązywać. Już nie będziesz odczuwać uderzenia fali gorąca na sam dźwięk słów „mam dla Ciebie nowy projekt”, wreszcie będziesz Panem i Władcą tego przedsięwzięcia.

  • Opanujesz projekt. Wreszcie poczujesz, że to Ty zarządzasz projektami a nie one Tobą
  • Dowiesz się jakie są najczęściej spotykane przyczyny porażek i jak łatwo nie dopuszczać do takich sytuacji.
  • Nauczysz się patrzeć na projekt całościowo
  • Dowiesz się dlaczego niektóre projekty nie wychodzą

Co otrzymasz w ramach kursu?

  • Otrzymasz kod rabatowy na bezpłatny dostęp do kursu online "Poznaj metodę 12 Pytań KISS PM®"
  • Dodatkowo zawsze możesz się z nami skontaktować, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Masz jakieś wątpliwości, a może jakiś problem z zastosowaniem wiedzy z kursu 12 pytań? Napisz do nas, chętnie odpowiemy na blogu

Zapisz się do newslettera
i odbierz kod na bezpłatny dostęp
do kursu "Poznaj metodę 12 Pytań KISS PM®"

Kto dopilnuje?

Mariusz kapusta
Trener
Ekspert zarządzania projektami Mam na to dużo papierów :), np. PMP, ACP, Professional Scrum Master. Od 1998 prowadzę projekty, a od 2001 też międzynarodowe. Nie tylko papiery za mną stoją. Twórca metody KISS PM Lubię prostotę, a rozwiązania oparte na milionach formularzy nigdy się nie sprawdzały, dlatego powstało coś prostego. Autor książki "Zarządzanie projektami krok po kroku" Pisanie sprawia mi przyjemność, a w przypadku tej książki okazało się, że czytelnicy lubią co napisałem.

Co może szczególnie pomóc?

Zarezerwuj trochę czasu na zapoznanie się z lekcjami

Szczególnie korzystne dla Ciebie będzie, jak zarezerwujesz sobie trochę czasu na dokładne zapoznanie się z lekcjami i popracowanie nad nimi. Na pewno da to lepszy rezultat niż czytanie lekcji wisząc na jednej ręce w tramwaju lub w innym równie mało komfortowym miejscu. Skup się i znajdź chwilę, wtedy kurs da o wiele lepszy efekt.

Od razu zacznij stosować wiedzę w praktyce

Najlepiej jak zaczniesz od razu stosować dopiero co zdobytą wiedzę w praktyce. Zastosuj to, czego się nauczyłeś w swoim projekcie. Sam ocenisz, w jakim stopniu kurs Ci pomaga.

Napisz do nas z pytaniami

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości to napisz do nas. Bardzo lubimy odpowiadać na nie na naszym blogu

Wracaj do kursu, kiedy tego potrzebujesz

Kurs jest nieograniczony czasowo, abyś zawsze miał go przy sobie i wracał do niego, gdy tego potrzebujesz.

Bezpłatny kurs online "Poznaj metodę 12 Pytań KISS PM®"

Zapisz się do newslettera
i odbierz kod na bezpłatny dostęp
do kursu "Poznaj metodę 12 Pytań KISS PM®"

Należymy do

Leadership Center jest członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych - największej organizacji zrzeszającej firmy szkoleniowe i doradcze w Polsce. Stanowi to potwierdzenie stosowania przez Leadership Center Kodeksu Dobrych Praktyk PIFS, który jest wspólnym mianownikiem jakościowym członków PIFS.

Zaufali nam

4
2
5
3
1