Darmowy Kurs Zarządzania Projektami 12 pytań - Leadership Center

Darmowy kurs zarządzania projektami "12 pytań"

Dlaczego stworzyliśmy kurs?

Rosnące koszty, stracone zyski, nadgodziny i frustracja. To obraz większości realizowanych projektów. Heroicznie starasz się dostarczyć na czas coś, co już od dawna wymknęło się spod kontroli. Jest tego za dużo, za ogólnie i do tego wszystko cały czas się zmienia! Masz już dosyć i najchętniej zamknąłbyś przedsięwzięcie, bo to nie tak miało być! Brzmi znajomo?

 • Opóźnienia w realizacji
 • Częste zmiany oczekiwań
 • Przekroczone koszty

Czy spotykasz te problemy w codziennej pracy? Pewnie myślisz, że nie Ty jeden? Masz rację. Przydarza się to w wielu organizacjach, powiedziałbym wręcz, że w większości. Praca w nadgodzinach, wkurzenie zamiast satysfakcji, straty zamiast zysków. Jeżeli sam ten fakt Cię uspokaja to nie ma sensu czytać dalej. Nie musisz zawracać sobie głowy tym, że są firmy, którym udało się ograniczyć te problemy, a nawet wyeliminować je niemal całkowicie.

Zapisz się na darmowy Kurs 12 pytań

Po czym poznasz?


Powtarzające się do tej pory problemy zaczną znikać, bo już będziesz wiedział jak do nich nie dopuścić i jak je rozwiązywać. Już nie będziesz odczuwać uderzenia fali gorąca na sam dźwięk słów „mam dla Ciebie nowy projekt”, wreszcie będziesz Panem i Władcą tego przedsięwzięcia. Dzięki kursowi 12 pytań:

 
 • Opanujesz projekt. Wreszcie poczujesz, że to Ty zarządzasz projektami a nie one Tobą
 • Dowiesz się jakie są najczęściej spotykane przyczyny porażek i jak łatwo nie dopuszczać do takich sytuacji.
 • Nauczysz się patrzeć na projekt całościowo
 • Dowiesz się dlaczego niektóre projekty nie wychodzą

Co?

 • Wyślemy Ci 3 wiadomości z cennymi lekcjami, drogą mailową. Otrzymasz naprawdę solidną dawkę wiedzy podzieloną na lekcje, tak abyś systematycznie się mógł uczyć
 • Dodatkowo zawsze możesz się z nami skontaktować, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Masz jakieś wątpliwości, a może jakiś problem z zastosowaniem wiedzy z kursu 12 pytań? Napisz do nas, chętnie odpowiemy na blogu
 

Zapisz się na darmowy Kurs 12 pytań

Kto dopilnuje?

MARIUSZ KAPUSTA

Prezes Zarządu

+48 515 33 11 44


Ekspert Zarządzania Projektami – Mam na to dużo papierów :), np. PMP, ACP, Professional Scrum Master. Od 1998 prowadzę projekty, a od 2001 też międzynarodowe. Nie tylko papiery za mną stoją.

Twórca metody KISS PM – Lubię prostotę, a rozwiązania oparte na milionach formularzy nigdy się nie sprawdzały, dlatego powstało coś prostego

Autor książki „Zarządzanie projektami krok po kroku” – Pisanie sprawia mi przyjemność, a w przypadku tej książki okazało się, że czytelnicy lubią co napisałem

Co może szczególnie pomóc?


1Zarezerwuj trochę czasu na zapoznanie się z lekcjami
Szczególnie korzystne dla Ciebie będzie, jak zarezerwujesz sobie trochę czasu na dokładne zapoznanie się z lekcjami i popracowanie nad nimi. Na pewno da to lepszy rezultat niż czytanie lekcji wisząc na jednej ręce w tramwaju lub w innym równie mało komfortowym miejscu. Skup się i znajdź chwilę, wtedy kurs da o wiele lepszy efekt.
2Od razu zacznij stosować wiedzę w praktyce
Najlepiej jak zaczniesz od razu stosować dopiero co zdobytą wiedzę w praktyce. Zastosuj to czego się nauczyłeś w swoim projekcie. Sam ocenisz w jakim stopniu kurs Ci pomaga.
3Napisz do nas z pytaniami
Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości to napisz do nas. Bardzo lubimy odpowiadać na nie na naszym blogu
4Wracaj do kursu, kiedy tego potrzebujesz
Po to właśnie oprócz pojedynczych lekcji na końcu kursu wysyłamy kompletny e- book, abyś zawsze miał go przy sobie i wracał do niego, gdy tego potrzebujesz.

Jak będziemy monitorować?

Po zakończonym kursie prześlij nam swoją opinię. Będziemy za to bardzo wdzięczni. Cenimy wszystkie uwagi, dzięki nim ciągle doskonalimy rzeczy, które Wam dajemy. Zobacz jak się zmienia Twój projekt. Oczywiście po zastosowaniu wiedzy z kursu ;) samo nic się nie zrobi. Po prostu wdrażaj w życie to czego się od nas nauczyłeś.

Jak będziemy wprowadzać zmiany?

Wypełnij ankietę do której link dostaniesz w jednym z maili. Napisz nam jak możemy usprawnić dla Ciebie kurs, czego Ci brakuje, a co okazało się pomocne. Liczymy na Twój odzew!

Zaufali nam

Opinie o nas

 • Zarządzanie Projektami HR to było szkolenie, którego szukałam. Dopasowane rozwiązania do specyfiki pracy w HR. 2 dni dawki wiedzy i praktyki, które wykorzystuję w obecnej pracy. Język projektowy bardzo pomocny. Korzystam też ze strategicznych wskazówek od Mariusza Kapusty (kto ma budżet, jak eliminować zadania, których nie wykonamy i z jakimi argumentami pójść by osiągnąć cel). Nie mówiąc już o podstawach projektów jak harmonogram, którym posługuję się w bieżącej pracy - nie tylko w ramach projektu, ale też po to by zobrazować toczące się procesy, zadania i ich deadline'y. Myślę, że większość HR-owców wyniesie wartość dodaną z tego szkolenia - pomaga porozumiewać się z biznesem i lepiej rozumieć ich język. Szczególnie jeśli pracuje się z grupami projektowymi. Nawet jeśli na co dzień nie prowadzisz swoich projektów, ale uczestniczysz w grupach projektowych - również skorzystasz z tego szkolenia. Będziesz bardziej świadomym uczestnikiem projektu, który może wnieść więcej wartości dodanej rozumiejąc specyfikę pracy projektowej.  
  Monika Jaśkielewicz HR Business Partner
  ATM S.A. (Atman)
 • Szkolenie ,,Zarządzanie Projektami HR” zorganizowane przez Akademię Leona Koźmińskiego -prowadzone przez Pana Mariusza Kapusta przyniosło pozytywne zmiany w naszej firmie. Szkolenie, a tym samym stosowana metoda 12 pytań KISS PM ™ bardzo pomogła naszej firmie w realizacji zamierzonego celu – pozwalając zauważyć istotne elementy, które wcześniej nie były widoczne. Ważne w szkoleniu jest indywidualne podejście prowadzącego, który słucha problemu danej firmy i pomaga znaleźć sposób rozwiązania. Profesjonalne i indywidualne podejście Pana Mariusza pozwala nam zarekomendować szkolenie z Zarządzania Projektami HR.  
  Sylwia Chałupczyńska Project Manager
  MasterHR Sp. z o.o.
 • Kiedy człowiek uczy się zarządzać projektami po prostu je robiąc, gromadzi wiele informacji i umiejętności, jednak brakuje mu czasu aby je ułożyć i nadać im strukturę. Szkolenie, na którym byłam (Zarządzanie Projektami HR) dało mi czas na refleksję nad tym co już wiem, a czego nie – pozwoliło na usystematyzowanie wiedzy i nadało jej większy sens. Uświadomiło, że dobry Project Manager czasami powinien zadać niewygodne pytania i czasami „zabić projekt” dla dobra organizacji. Nie wygra tym plebiscytu popularności ale zaoszczędzi organizacji wielu niepotrzebnych działań i inwestycji. Sztuka project managementu to nie tylko „robienie” projektów ale także odwaga aby ich nie „robić”.  
  IKEA Business Service Center Sp. z o.o.
 • Godny uznania jest sposób współpracy z nami jako klientem. Pomimo, że wiele etapów w naszym projekcie budowania standardu prowadziliśmy sami, byliśmy w ciągłym kontakcie z trenerem, który nas wspierał i mobilizował do kolejnych kroków. Widać dążenie do tego, aby klient był zadowolony oraz do tego, aby robić to, co jest w danym momencie najbardziej rozsądnym rozwiązaniem, a nie chęć sprzedania zadowolonemu klientowi „przyt okazji” kolejnych swoich produktów. Podoba nam się elastyczność ale też kreatywność i dążenie do rozwoju Leadership Center (np. e-learningowy kurs „12 pytań”). Z przekonaniem polecam Pana Mariusza Kapustę i firmę Leadership Center jako wartościowego partnera we współpracy w zakresie zarządzania projektami.
  Constantia Teich Poland Sp. z o.o.
 • Metodyka prowadzenia szkolenia, zastosowane formy warsztatowe, dyskusje, prace w podgrupach czy gry symulacyjne spotkały się z dużym uznaniem uczestników szkolenia.  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Magdaleną Robak i zespołem Leadership Center. Pani Magdalena posiada ogromną wiedzę dotyczącą umiejętności kierowania zespołem i potrafi przekazać ją w przystępny i ciekawy sposób. Z przekonaniem polecamy Panią Magdalenę Robak oraz firmę Leadership Center jako wartościowego partnera we współpracy w zakresie szkoleń.
  Dakoma Sp. z o.o.

DZIAŁANIE – Zapisz się na darmowy kurs 12 pytań


_strona_kursu.ht