Dlaczego stworzyliśmy ten kurs?

Rosnące koszty, stracone zyski, nadgodziny i frustracja. To obraz większości realizowanych projektów. Heroicznie starasz się dostarczyć na czas coś, co już od dawna wymknęło się spod kontroli. Jest tego za dużo, za ogólnie i do tego wszystko cały czas się zmienia! Masz już dosyć i najchętniej zamknąłbyś przedsięwzięcie, bo to nie tak miało być! Brzmi znajomo?

Dlaczego stworzyliśmy ten kurs?

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

Powtarzające się do tej pory problemy zaczną znikać, bo już będziesz wiedział jak do nich nie dopuścić i jak je rozwiązywać. Już nie będziesz odczuwać uderzenia fali gorąca na sam dźwięk słów „mam dla Ciebie nowy projekt”, wreszcie będziesz Panem i Władcą tego przedsięwzięcia.

  • Opanujesz projekt. Wreszcie poczujesz, że to Ty zarządzasz projektami a nie one Tobą
  • Dowiesz się jakie są najczęściej spotykane przyczyny porażek i jak łatwo nie dopuszczać do takich sytuacji.
  • Nauczysz się patrzeć na projekt całościowo
  • Dowiesz się dlaczego niektóre projekty nie wychodzą

Co otrzymasz w ramach kursu?

  • Wyślemy Ci 3 wiadomości z cennymi lekcjami, drogą mailową. Otrzymasz naprawdę solidną dawkę wiedzy podzieloną na lekcje, tak abyś systematycznie się mógł uczyć
  • Otrzymasz też kod rabatowy na e-book 12 Pytan KISS PM. Po to, żebyś mógł mieć dostęp do poszerzonej wiedzy zawsze pod ręką i wracać do niej, kiedy będziesz tego potrzebował
  • Dodatkowo zawsze możesz się z nami skontaktować, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Masz jakieś wątpliwości, a może jakiś problem z zastosowaniem wiedzy z kursu 12 pytań? Napisz do nas, chętnie odpowiemy na blogu

Zapisz się do newslettera
i odbierz bezpłatny Kurs 12 pytań

Kto dopilnuje?

Mariusz kapusta
Trener
Ekspert zarządzania projektami
Mam na to dużo papierów :), np. PMP, ACP, Professional Scrum Master. Od 1998 prowadzę projekty, a od 2001 też międzynarodowe. Nie tylko papiery za mną stoją.

Twórca metody KISS PM
Lubię prostotę, a rozwiązania oparte na milionach formularzy nigdy się nie sprawdzały, dlatego powstało coś prostego.

Auto książki "Zarządzanie projektami krok po kroku"
Pisanie sprawia mi przyjemność, a w przypadku tej książki okazało się, że czytelnicy lubią co napisałem.

Co może szczególnie pomóc?

Zarezerwuj trochę czasu na zapoznanie się z lekcjami

Szczególnie korzystne dla Ciebie będzie, jak zarezerwujesz sobie trochę czasu na dokładne zapoznanie się z lekcjami i popracowanie nad nimi. Na pewno da to lepszy rezultat niż czytanie lekcji wisząc na jednej ręce w tramwaju lub w innym równie mało komfortowym miejscu. Skup się i znajdź chwilę, wtedy kurs da o wiele lepszy efekt.

Od razu zacznij stosować wiedzę w praktyce

Najlepiej jak zaczniesz od razu stosować dopiero co zdobytą wiedzę w praktyce. Zastosuj to czego się nauczyłeś w swoim projekcie. Sam ocenisz w jakim stopniu kurs Ci pomaga.

Napisz do nas z pytaniami

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości to napisz do nas. Bardzo lubimy odpowiadać na nie na naszym blogu

Wracaj do kursu, kiedy tego potrzebujesz

Po to właśnie oprócz pojedynczych lekcji na końcu kursu wysyłamy kompletny e- book, abyś zawsze miał go przy sobie i wracał do niego, gdy tego potrzebujesz.

Darmowy kurs zarządzania projektami "12 pytań"

Zapisz się do newslettera
i odbierz bezpłatny Kurs 12 pytań

Zaufali nam