Rosnące koszty, stracone zyski, nadgodziny i frustracja. To obraz większości realizowanych projektów. Heroicznie starasz się dostarczyć na czas coś, co już od dawna wymknęło się spod kontroli. Jest tego za dużo, za ogólnie i do tego wszystko cały czas się zmienia! Masz już dosyć i najchętniej zamknąłbyś przedsięwzięcie, bo to nie tak miało być! Brzmi znajomo?

W raporcie znajdziesz:

65
Wypowiedzi przedsiębiorców
na temat wykorzystania zarządzania projektowego w swojej praktyce
7
Narzędzi dla przedsiębiorców
które pomogą działać w zorganizowany sposób i zwiększyć zyski
10
Podstawowych sytuacji wskazujących
na potrzebę wprowadzenia zarządzania projektami w Twojej firmie
21
Stron bezpłatnego raportu
do przeczytania, przemyślenia oraz wyciągnięcia wniosków :)

Autorzy

Mariusz kapusta
Prezes Zarządu
Ekspert zarządzania projektami Mam na to dużo papierów :), np. PMP, ACP, Professional Scrum Master. Od 1998 prowadzę projekty, a od 2001 też międzynarodowe. Nie tylko papiery za mną stoją. Twórca metody KISS PM Lubię prostotę, a rozwiązania oparte na milionach formularzy nigdy się nie sprawdzały, dlatego powstało coś prostego. Auto książki "Zarządzanie projektami krok po kroku" Pisanie sprawia mi przyjemność, a w przypadku tej książki okazało się, że czytelnicy lubią co napisałem.
Raport powstał w oparciu o artykuł ekspercki "Jak zarabiać i spać spokojnie. Dobre praktyki przedsiębiorców" opublikowany na naszym blogu. W artykule wypowiedzieli się przedsiębiorcy:
Andrzej Seltin

Dyrektor Zarządzający Seltin sp. z o.o.
Pomysłodawca i jeden z założycieli firmy Seltin sp. z o.o. Fan wdrażania dobrych pomysłów w życie. Jego główne zajęcia zawodowe od 2011 roku to poszukiwanie innowacji, planowanie, motywowanie ludzi i analizowanie informacji zwrotnych.

Mariusz Paszkiewicz

CEO w Inwebit sp. z o.o.
Od kilkunastu lat związany z dużymi projektami IT w bankowości i energetyce. Doświadczony architekt, scrum master i projektant. Menedżer wielu przedsięwzięć informatycznych z pogranicza elektroniki IOT i powiązań z chmurą.

Przemysław Karczewski

Prezes w Voxcommerce Group Sp. z o.o.
Ukończył handel zagraniczny oraz inżynierię oprogramowania. Od 2002 roku związany z tworzeniem projektów między innymi dla firm takich jak Agora, Onet, HomeBroker, Robyg, Expander, Aviva, JLL. Pasjonat triathlonu

Marta Kotwis

Członek Zarządu i Key Account Director w FORDATA sp. z o.o.
Odpowiedzialna za zarządzanie kluczowymi klientami i rozwój FORDATA. Pełni również rolę Pełnomocnika ds. Bezpieczeństwa informacji i ochronę danych osobowych.

Marcin Wtykło

Właściciel w Arteneo Przyjazne IT
Posiada wieloletnie doświadczenie jako programista, analityk systemowy oraz menadżer projektów zarówno w małej i średniej wielkości przedsiębiorstwach, jak i największej światowej korporacji FMCG