Bezpłatny kurs zarządzania projektami

Zapisz się do newslettera i odbierz kod na bezpłatny dostęp do kursu "Poznaj metodę 12 Pytań KISS PM®️".

Ekspert zarządzania projektami z ponad 20 letnim doświadczeniem, trener i przedsiębiorca. Od 15 lat prowadzi firmę szkoleniowo-doradczą Leadership Center. Autor Metody 12 PYTAŃ KISS PM® oraz książki „Zarządzanie projektami krok po kroku”. Twórca bloga na temat efektywności w życiu i biznesie oraz kanału YouTube Zarządzanie Projektami – Mariusz Kapusta, który obserwuje ponad 20 000 subskrybentów. Autor licznych publikacji na temat efektywności i zarządzania projektami oraz prezentacji na konferencjach branżowych. Wykładowca zarządzania projektami według standardu PMBOK® na Politechnice Warszawskiej, studiach podyplomowych HRBP na Akademii Leona Koźmińskiego oraz na studiach MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Certyfikowany International Coach ICC (Executive, Business, Project Management Coaching), MBTI Practitioner (oceny typu osobowości), Certyfikat Project Management Professional PMP®, Agile Project Management Practitoner oraz Professional Scrum Master.

KOMENTARZE: 2

  1. Bardzo ciekawy artykuł i dużo trafnych spostrzeżen. Szczególnie te o inspiracji i poszerzaniu horyzontów – zgadzam sie z tym w stu procentach, Studia podyplomowe powinny nas inspirować i dawać nowe możliwości. Długo szukałem swojej drogi i postawiłem właśnie na studia podyplomowe na WSKZ. Dzięki czemu zmieniłem pracę i poznałem nowych ludzi.

  2. Podyplomówka to świetny sposób na poszerzenie wiedzy w danej dziedzinie i zdobycie nowych kompetencji. Wiadomo, że dziś trzeba się nieustannie dokształcać, by utrzymać się na rynku pracy, a podyplomówki znakomicie w tym pomagają. Sama robię podyplomówkę z integracji sensorycznej w WSBiNoZ i jestem mega zadowolona. Oferta studiów podyplomowych tej szkoły jest bardzo bogata, więc każdy znajdzie tu cos dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X
Miejsce na nagłówek Metodyki zarządzania projektami – 5 typów projektów