Bezpłatny kurs zarządzania projektami

Zapisz się do newslettera i odbierz kod na bezpłatny dostęp do kursu "Poznaj metodę 12 Pytań KISS PM®️".

Mariusz Kapusta
Ekspert zarządzania projektami z ponad 20 letnim doświadczeniem, trener i przedsiębiorca. Od 15 lat prowadzi firmę szkoleniowo-doradczą Leadership Center. Autor Metody 12 PYTAŃ KISS PM® oraz książki „Zarządzanie projektami krok po kroku”. Twórca bloga na temat efektywności w życiu i biznesie oraz kanału YouTube Zarządzanie Projektami – Mariusz Kapusta, który obserwuje ponad 20 000 subskrybentów. Autor licznych publikacji na temat efektywności i zarządzania projektami oraz prezentacji na konferencjach branżowych. Wykładowca zarządzania projektami według standardu PMBOK® na Politechnice Warszawskiej, studiach podyplomowych HRBP na Akademii Leona Koźmińskiego oraz na studiach MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Certyfikowany International Coach ICC (Executive, Business, Project Management Coaching), MBTI Practitioner (oceny typu osobowości), Certyfikat Project Management Professional PMP®, Agile Project Management Practitoner oraz Professional Scrum Master.

KOMENTARZE: 3

    1. Jest taki, Miła Pani :). O IPMA trzebaby by zrobić osobny film. Niesamowicie prężnie działacie jako organizacja, natomiast certyfikacja IPMA jest moim zdaniem dla zdeterminowanych na ścieżkę PM ze względu na koszty. Natomiast sam model jest bardzo inspirujący. Chętnie o IPMA podyskutuję :)

  1. IPMA stawia na kompetencje, które ważne są nie tylko w karierze PM-a :) Jeśli ma się już certyfikat IPMA można iść skróconą ścieżką, a koszt jest znacznie niższy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

X
Miejsce na nagłówek Metodyki zarządzania projektami – 5 typów projektów