Bezpłatny kurs zarządzania projektami

Zapisz się do newslettera i odbierz kod na bezpłatny dostęp do kursu "Poznaj metodę 12 Pytań KISS PM®️".

Ekspert zarządzania projektami z ponad 20 letnim doświadczeniem, trener i przedsiębiorca. Od 15 lat prowadzi firmę szkoleniowo-doradczą Leadership Center. Autor Metody 12 PYTAŃ KISS PM® oraz książki „Zarządzanie projektami krok po kroku”. Twórca bloga na temat efektywności w życiu i biznesie oraz kanału YouTube Zarządzanie Projektami – Mariusz Kapusta, który obserwuje ponad 20 000 subskrybentów. Autor licznych publikacji na temat efektywności i zarządzania projektami oraz prezentacji na konferencjach branżowych. Wykładowca zarządzania projektami według standardu PMBOK® na Politechnice Warszawskiej, studiach podyplomowych HRBP na Akademii Leona Koźmińskiego oraz na studiach MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Certyfikowany International Coach ICC (Executive, Business, Project Management Coaching), MBTI Practitioner (oceny typu osobowości), Certyfikat Project Management Professional PMP®, Agile Project Management Practitoner oraz Professional Scrum Master.

KOMENTARZE: 2

  1. Bardzo fajny artykuł. Nie tyle z zarządzania projektami, co bardziej z zarządzania czasem pracy. Właśnie jestem świeżo po takim szkoleniu i moja trenerka miała podobne wnioski. Wprowadzam to w życie od tygodnia i rzeczywiście działa. Wszystko opiera się o priorytety i oszacowanie czasu jaki jaki jest na nie potrzebny – wykonanie ich choćby ściany się waliły, reszta się jakoś ułoży.

    1. Trzymam kciuki :). To początek drogi. Planujemy wkrótce uruchomić kurs on-line odnośnie efektywnego działania z czasem, to-do etc. Po 10 latach uznałem, że jednak się przyda :). Stay tuned i dawaj znać jak Ci idzie wdrażanie wiedzy w życie :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X
Miejsce na nagłówek Metodyki zarządzania projektami – 5 typów projektów